У Буську на Львівщині фінансуватимуть чиновників коштом громади

14:45 19 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівського обласної організації ВО «Свобода»

Депутати районної ради внесли в порядок денний два звернень до Президента та уряду.

«18 лютого відбулося перше пленарне засідання третьої сесії Буської районної ради. Як повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Буській райраді Богдан Гринишин, депутати, незважаючи на категоричний протест фракції «Свободи», таки спрямували з районного б'юджету 700 тисяч гривень на підтримку органів виконавчої влади», – повідомили сьогодні, 19 лютого, в прес-службі обласної організації ВО «Свобода». Богдан Гринишин також розповів:

«Перехідний залишок районного б'юджету складає чотири мільйони 58 тисяч гривень. Буська райдержадміністрація під час сесії райради запропонувала спрямувати з цієї суми 700 тисяч гривень на заробітну плату та премії працівникам РДА. Депутати від ВО «Свобода» не голосували за це, пропонуючи ці кошти розподілити наступним чином: на харчування хворим, які перебувають на стаціонарному лікуванні, на закупівлю медичних препаратів, на забезпечення дитячого будинку новими меблями та посудом, які не мінялися ще з совєцьких часів, для ремонту шкільного автобуса, а також придбання системи очистки води для дитячого садочку.

Однак депутати райради не дослухалися до свободівців та проголосували за спрямування коштів на зарплати та премії працівникам виконавчої влади. Ми розуміємо, що працівники райдержадміністрації мають отримувати заробітну плату, але відповідальність за це повинен нести уряд, а не місцева громада». 

Депутати Буської районної ради також підтримали зачитані Богданом Гринишиним під час сесії ініціятиви свободівців щодо включення в порядок денний двох звернень до Президента та уряду – щодо неприпустимости ухвалення змін до Конституції в частині надання особливого статусу окупованим територіям Донбасу та щодо поправки до закону «Про державний бюджет України на 2016 рік», якою скасовано обов'язковість індексації розміру плати за оренду комунального майна».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу