У Брюховичах і Винниках демонтують три ідеологічні пам’ятники: куди перенесуть

11:44 2 червня 2023 р.

Фото до новини

Вчора на засіданні комісії з деколонізації топоніміки у Львові прийнято рішення про демонтаж двох пам’ятників у смт Брюховичі та одного у м. Винники, які є пам’ятниками колоніального спадку.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Пам'ятники перевезуть до музею «Територія терору».

«Ще три елементи колоніального спадку – під демонтаж. Так, два пам’ятники в Брюховичах та один у Винниках буде демонтовано та перенесено в музей «Територія Терору».

Таке рішення прийняли під час засідання комісії щодо деколонізації топоніміки у Львові. Далі готуємо відповідні документи та рішення про демонтаж.

Дякуємо колегам з робочої групи та усім, хто активно працює над деколонізацією», – повідомив Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова, голова комісії.

Нагадаємо, в квітні 2022 року у Львові створено комісію, головним завданням якої є деколонізація топоніміки та заборона використання у Львівській громаді географічних назв та символіки Росії. Також йдеться про перейменування назв вулиць, названих іменами російських діячів. За рішенням комісії вже перейменовано понад 50 вулиць Львова.

У Львові відкрили вулицю імені Патріарха Любомира Гузара: яку перейменували (фото)

Козицький обіцяє декомунізувати Львівщину до кінця року

У Львівському районі до 1 липня демонтують усі пам'ятники радянсько-комуністичної епохи

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів