У 125-й виборчій комісії на Львівщині – 81 «клон»

21:59 13 жовтня 2014 р.


Фото: polittech.org

Прес-секретар кампанії спостереження громадянської мережі «Опора» Ірина Швець повідомила в понеділок: «Списки з однаковими прізвищами подавала партія «ЗАСТУП» і її кандидат Грушецький у 119 ОВК. Це понад 200 «двійників».

«У всіх обласних виборчих комісіях Львівщини відбувалися відхилення через наявність «двійників». Деякі партії подали понад 200 «клонів», – повідомила сьогодні, 13 жовтня, прес-секретар кампанії спостереження громадянської мережі «Опора» у Львівській області Ірина Швець, яка також розповіла: «У всіх 12 комісіях відхиляли подання через наявність «двійників». Їх кількість варіювала від 6 (117 ОВК) до 81 (125 ОВК). 

«Списки з однаковими прізвищами подавала партія «ЗАСТУП» і її кандидат Грушецький у 119 ОВК. Це понад 200 «двійників» , – додала прес-секретар. – Також, «клонів» висувала фракція «Свобода» та однойменна партія, які мають різні квоти. Подання «двійників» робили партія «Народний фронт» і кандидат від неї Васюник», – зауважує прес-секретар. Повідомляючи про це сьогодні, 13 жовтня, інтернет-видання «iPress.ua» також нагадує:

«Комітет виборців України» зазначав, що напередодні виборів почали з'являтися «двійники» відомих політиків. У так званих «клонів» співпадають прізвища й інколи імена та по батькові з популярними кандидатами.

«Комітет виборців України» звертається до громадян з проханням уважно читати виборчі списки та отримувати  якомога більш повну інформацію про кандидата, за якого вони планують голосувати. Бажано знати його ініціали та партію, від якої він висувається. Більшість двійників – самовисуванці. Їх завдання – не перемога на виборах, а позбавлення голосів популярного кандидата. Ваша неуважність може привести у Верховну Раду нечесних політиків!», – наголосив також КВУ.

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу