Тушки маскують свою продукцію

13:03 12 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/euromaidanlviv

Після того, як почався бойкот товарів членів «Партії регіонів», на банках табаловського Первомайського молочноконсервного комбінату пишуть «Ми – Європа».

Активісти Євромайдану у Львові повідомляють сьогодні, 12 січня, на своїй сторінці в мережі «Facebook»: «Після поширення ідеї бойкотування товарів і послуг членів «Партії регіонів» Первомайський молочноконсервний комбінат – підприємство нардепів-тушок Табалових, які були обрані від «Батьківщини» та перебігли до провладної більшості, – замаскував свою продукцію».

Як інформував «ЩЛ», продукцію підприємств «регіоналів» закликали ігнорувати, зокрема – фірм «Родинної ковбаска» та «Епіцентр», а їх власникам пропонують скласти партквитки, й хоч ті твердять, що не банкрутують через бойкот, у Львові відбуваютьсся пікети крамниці голови міської орагнізації «ПР» Олега Барана, на один із яких відреагував його батько, а 11 січня відбулося чергове пікетування бізнесу «регіоналів».

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу