Царьов анонсував перетворення восьми регіонів України в «республіку Новоросія» (відео)

18:20 6 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: radiosvoboda.org

За його словами, до її складу увійдуть Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська та Дніпропетровська області.


Відео: Lifenews

Нардеп Олег Царьов заявив сьогодні, 6 травня, про створення на теренах восьми областей України «республіки Новоросія». В інтерв'ю російському телеканалу «Lifenews» він заявив, що до складу цього утворення увійдуть Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська та Дніпропетровська області.

За словами Царьова, який нібито перебуває в Луганській області, вчора відбулися збори депутатів «старої гвардії», «нової хвилі», а також бізнесменів». Він також заявив:

«Народна рада виробив питання, які будуть на референдумі 11 травня. Це буде питання «чи Підтримуєте ви референдум в Луганській області?». З такими ж питаннями буде проходити референдум в Донецькій області.

Ми зібрали мерів міст, всі мери сказали, що будуть виконувати команди, займаються референдумом. У результаті цих референдумів повинні з'явитися Луганська і Донецька республіки.

«Пізніше референдум планують провести в інших областях. Якщо вона буде підтримана тільки на Південному Сході, то, очевидно, це буде нове федеративне утворення Новоросія.

Якщо її підтримають по всій Україні – то це буде нова федеративна республіка. «Новоросія» розташується в межах Новоросійської губернії (адміністративно-територіальна одиниця Російської імперії. Ред.».

Повідомляючи про це, «Українська правда» додає у вівторок: «У ГПУ заявили, що вже займаються протиправною діяльністю Царьова. Повідомлялося, що в.о. генпрокурора Олег Махніцький вніс у Раду подання на позбавлення Царьова депутатських повноважень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини