Третина призовників Львівщини мають підстави для відстрочки – помічник військкомісара

16:37 17 червня 2014 р.


Фото: ukrinform.ua

30 зі 100 чоловіків призовного віку мають підстави для відстрочки.

Таку інформацію під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Особливості проведення часткової мобілізації на Дніпропетровщині і Львівщині» оприлюднила Алла Сибірякова, помічник військового комісара з правової роботи Львівського обласного комісаріату, майор юстиції.

Стаття 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію» визначає, хто має відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації.
До переліку цих людей належать:
-    заброньовані на період мобілізації і на воєнний час за органами державної  влади,  іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями;
-    визнані відповідно до висновку  військово-лікарської  комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я;
-    чоловіки, на утриманні яких перебувають п'ять і більше дітей віком до 16 років;
-    зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують;
-    народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної
Республіки Крим.

Заступник військового комісара з роботи з особовим складом та громадськістю Дніпропетровського обласного військового комісаріату Сергій Полуциган наголосив, що
люди, які безпідставно відмовляються від призову, одразу зустрічаються з працівниками прокуратури.
«Але таких дуже мало. Коли на Дніпропетровщині почали оповіщувати великі маси населення, то зіткнулися з цими проблемами. Тоді підключилися правоохоронні органи, паспортні столи – і нам вдалося дуже швидко подолати проблеми», - наголосив Сергій Полуциган.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:17 23 вересня 2020 р.

Кумівство у ВР: ухвалено закон, який забороняє депутатам усіх рівнів брати на роботу помічниками родичів і близьких осіб

Український парламент ухвалив закон, який забороняє депутатам усіх рівнів приймати на роботу помічниками родичів і близьких осіб. Такі вимоги на підставі закону "Про запобігання корупції" діють щодо держслужбовців та посадових осіб, однак досі не стосувалися народних обранців.

Рубрика: Політика

17:22 23 вересня 2020 р.

Військові конвертоплани США літатимуть над містами України (відео)

Сьогодні над Києвом пролетіли американські військові конвертоплани Bell V-22 Osprey. Летіли – низько, тож журналісти та поціновувачі авіації встигли зафільмувати ефектний політ.

Рубрика: Політика

17:19 23 вересня 2020 р.

Бомбардувальники США знову увійшли в повітряний простір України

Сьогодні, 23 вересня пара В-52H вчергове увійшла в повітряний простір України. Стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США супроводжують винищувачі Су-27 та МіГ-29 бригад тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України.

Рубрика: Політика

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу