Третього Майдану Україна не витримає, – кандидат в нардепи від «лівих» сил

12:20 20 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Про під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив №1 у виборчому списку політичної партії «Блок лівих сил України» Володимир Шемаєв.

За його словами, їхня партія передбачає не стільки побудову соціалізму в науковому розумінні, скільки – європейський соціалізм, де представлені  інтереси людини і де немає жебраків і олігархів.

- Що ж стосується консолідації з Росією, то поки не буде звільнений Крим, поки не будуть відведені воєнізовані бригади з території Донбасу, повноцінних відносин з Російською Федерацією чи з Кремлем бути не може. Але ми не вважаємо пересічних російських громадян ворогами, - каже Володимир Шемаєв.

За його словами, це досить велике горе, що за 10 місяців після перемоги Революції Гідності, новий уряд не показав українцям покращення в судовій реформі, в реформуванні правоохоронної системи, в плані соціально-економічного становища громадян.

- Сьогодні в Україні йде дві війни. Перша – на сході, проти зовнішнього агресора, а друга – війна між олігархами. І ми бачимо, як пани чубляться, а в народу чуби тріщать. Але третього Майдану наша країна може не витримати, - кандидат від лівих сил пропонує виходити з ситуації за домовленостями.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу