Терористичне угруповання «ДНР» не «услышало» намір Президента України припинити вогонь на її сході

22:21 8 червня 2014 р.


Фото: static.uainfo.org

Так званий перший віце-прем'єр самопроголошеної «Донецької народної республіки» Андрій Пургін заявив у неділю: «У нас триває мобілізація та підготовка добровольців до оборони Донецька».

Сайт «Inforesist.org» інформує сьогодні, 8 червня, в повідомленні «ДНР не вірить у наміри Порошенка припинити вогонь, продовжує готуватися до війни»:

«Керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР) не вірить заяві Президента України Петра Порошенка про намір вже на цьому тижні домогтися припинення бойових дій в гарячих точках Донбасу. «Ми не знаємо, що саме заявляв Порошенко щодо припинення бойових дій, але щось сумнівно, що він відведе війська. По Слов'янську вночі стріляли установки «Град», зараз йдуть бойові дії і в Краматорську», – сказав «Интерфаксу» так званий перший віце-прем'єр самопроголошеної Донецької народної республіки Андрій Пургин.

За його словами в Донецьку триває мобілізація добровольців до лав незаконних збройних формувань Донецька. «Що хотів сказати своєю заявою про припинення військових дій Порошенка – запитайте у нього самого. А у нас триває мобілізація та підготовка добровольців до оборони Донецька», – додав А.Пургін.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко раніше заявив про необхідність припинення вогню на сході країни вже на цьому тижні. «Ми повинні на цьому тижні припинити вогонь», – сказав П.Порошенко в неділю в Києві в ході засідання тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану по встановленню миру і спокою на сході України».

Як інформував «Щоденний Львів», Президент України Петро Порошенко заявив у неділю під час засідання тристоронньої контактної групи з реалізації мирного плану на сході України: «Ми маємо на цьому тижні припинити вогонь».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу