Терористична Луганська «республіка» просить визнання лише 11-ти держав

22:19 11 червня 2014 р.


Фото: joyreactor.cc

Із цього приводу вона звернулася тільки до Білорусі, Венесуели, Вірменії, Казахстану, Китаю, Куби, Нікарагуа, Молдови, Росії, Сербії й Сирії, до визнаних лише декількома країнами Абхазії та Південній Осетії, а також до складових частин РФ – Інгушетії й Чеченії.

Телеканал «Еспресо.TV» інформує сьогодні, 11 червня, в повідомленні «ЛНР» просить 15 країн визнати її незалежність:

Самопроголошена «Луганська народна республіка» звернулася до 15 держав з проханням визнати її незалежність. Про це йдеться у заяві на сайті ЛНР, передає Еспресо.TV. 

«Верховна Рада Луганської Народної Республіки, міські, районні Ради народних депутатів, громадські об'єднання, висловлюючи сподівання багатонаціонального народу Луганщини, спираючись на підсумки референдуму 11 травня 2014 року, історичні і політичні передумови, існуючі міжнародно-правові прецеденти, керуючись принципами рівноправності та самовизначення народів, поваги і дотримання прав і свобод людини і громадянина, звертаються до Президента Російської Федерації, Державній Думі і Раді Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації з проханням прийняти рішення про визнання Луганської Народної Республіки як суверенної незалежної держави», – йдеться в заяві, підписаній «головою Верховної ради» ЛНР Олексієм Карякіним.

Аналогічні заяви спрямовані також Абхазії, Вірменії, Білорусі, Казахстану, КНР, Венесуелі, Кубі, Нікарагуа, Інгушетії, Молдові, Сербії, Сирії, Чечні та Південній Осетії».

Ремарка «Щоденного Львова»: Абхазію та Південну Осетію визнали незалежними тільки декілька держав, а Інгушетії й Чеченія входять до складу Російської Федерації.

Як інформував «ЩЛ», від терористичної Луганської «республіки» відокремилися Лисичанська, й подумують наступні – про це повідомляє в середу сайт «Lisichansk.com.ua» з посиланням на місцевих жителів.

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу