Терористична Луганська «республіка» просить визнання лише 11-ти держав

22:19 11 червня 2014 р.


Фото: joyreactor.cc

Із цього приводу вона звернулася тільки до Білорусі, Венесуели, Вірменії, Казахстану, Китаю, Куби, Нікарагуа, Молдови, Росії, Сербії й Сирії, до визнаних лише декількома країнами Абхазії та Південній Осетії, а також до складових частин РФ – Інгушетії й Чеченії.

Телеканал «Еспресо.TV» інформує сьогодні, 11 червня, в повідомленні «ЛНР» просить 15 країн визнати її незалежність:

Самопроголошена «Луганська народна республіка» звернулася до 15 держав з проханням визнати її незалежність. Про це йдеться у заяві на сайті ЛНР, передає Еспресо.TV. 

«Верховна Рада Луганської Народної Республіки, міські, районні Ради народних депутатів, громадські об'єднання, висловлюючи сподівання багатонаціонального народу Луганщини, спираючись на підсумки референдуму 11 травня 2014 року, історичні і політичні передумови, існуючі міжнародно-правові прецеденти, керуючись принципами рівноправності та самовизначення народів, поваги і дотримання прав і свобод людини і громадянина, звертаються до Президента Російської Федерації, Державній Думі і Раді Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації з проханням прийняти рішення про визнання Луганської Народної Республіки як суверенної незалежної держави», – йдеться в заяві, підписаній «головою Верховної ради» ЛНР Олексієм Карякіним.

Аналогічні заяви спрямовані також Абхазії, Вірменії, Білорусі, Казахстану, КНР, Венесуелі, Кубі, Нікарагуа, Інгушетії, Молдові, Сербії, Сирії, Чечні та Південній Осетії».

Ремарка «Щоденного Львова»: Абхазію та Південну Осетію визнали незалежними тільки декілька держав, а Інгушетії й Чеченія входять до складу Російської Федерації.

Як інформував «ЩЛ», від терористичної Луганської «республіки» відокремилися Лисичанська, й подумують наступні – про це повідомляє в середу сайт «Lisichansk.com.ua» з посиланням на місцевих жителів.

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу