Терористи визнали луганських пенсіонерів громадянами України

19:50 12 листопада 2014 р.


Фото: 2d.lviv.ua

Терористичне угруповання «Луганська народна республіка» опублікувало в середу звернення до керівництва України з проханням не припиняти соціальні виплати населенню на території, контрольованій їхніми бойовиками та бойовиками «ДНР».

Терористичне угруповання «Луганська народна республіка» опублікувало сьогодні, 12 листопада, звернення до керівництва України з проханням не припиняти соціальні виплати населенню на території, контрольованій їхніми бойовиками та бойовиками «ДНР». Зокрема в повідомленні «ЛНР» заявлено, що «відмова уряду від соціальних зобов'язань перед жителями Донецької і Луганської областей, які перебувають на непідконтрольних Києву територіях, стане зашморгом для людей».

«Багатьом нашим старикам, інвалідам і матерям доводилося регулярно їздити з Донецька, Луганська, Макіївки, Горлівки, інших міст і сіл Донбасу на території, підконтрольні українській владі, щоб оформляти належні їм за законом виплати. Якщо Київ вирішить припинити соцвиплати, то оголосить війну не озброєним людям, а власним громадянам, при цьому найбільш незахищеними з них», – йдеться також у зверненні.

У зв'язку з цим так звана «ЛНР» звертається до Президента Петра Порошенка, депутатів Верховної Ради й членів Кабінету міністрів України із закликом «не прирікати людей похилого віку і всіх нужденних Донбасу на голодну смерть і злиденне існування, особливо напередодні настання зими».  Також у повідомленні міститься звернення до європейських політиків, громадських працівників і правозахисників з проханням вплинути на владу України з метою відмовитися від згубного кроку.

Повідомляючи про це в середу, інформаційна агенція УНІАН також нагадує:

«На початку листопада Кабінет міністрів України прийняв постанову про фінансування бюджетних установ та здійснення соціальних виплат населенню тих районів Луганської та Донецької областей, які не підконтрольні українській владі. В уряді зазначають, що громадянам дали час до 1 грудня.

Якщо пенсіонер хоче і далі отримувати пенсію – він повинен виїхати на контрольовану територію, зареєструватися як переселенець, жити там і отримувати соцвиплати. Якщо ж не виїде – пенсію йому нарахують, але отримати він її зможе тільки тоді, коли його регіон буде звільнено.

Як заявив на засіданні уряду прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, доти, поки території Донецької та Луганської областей контролюватимуться самозванцями, центральний бюджет не буде туди направляти гроші.  «Підуть геть з території Донецька та Луганська російські терористи, ми повернемо контроль над територіями і виплатимо персонально кожній людині ту соціальну пільгу, на яку вона має право. Сьогодні платити гроші на цій території, означає, що гроші не дійдуть до людей, їх вкрадуть російські бандити, і це ніщо інше як пряма підтримка російського тероризму», – сказав глава уряду.

Він також нагадав, що відповідно до мінських домовленостей, Росія повинна була припинити підтримку терористів, а Україна – відновити контроль над територіями. «Виконайте домовленості, очистіть територію від цієї зарази, яку ви завезли, і не робіть людей заручниками своїх імперських амбіцій, бо люди страждають», – сказав Яценюк».

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу