На сході України примусово набирають у бойовики, оскільки в терористів закінчуються гроші, – експерт

21:17 17 червня 2014 р.


Фото: visti.pro

Про це заявив у вівторок керівник ЦВПД і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук заявив сьогодні, 17 червня, в коментарі сайту «Тиждень.ua», що сході України терористи починають насильно ставити на місцевих чоловіків до зброї. За його словами, завдяки діям СБУ та контррозвідки у багатьох груп терористів виникли проблеми з фінансуванням, тому вони вдаються до силової мобілізації.

«Коли у терористів є фінансовий ресурс, вони проводять набір, вербування серед місцевого населення, а серед місцевих насправді не дуже великий процент населення, які рвуться воювати. Вони не ідейні, але за гроші, враховуючи, що це депресивні регіони, вони здатні брати до рук зброю і працювати з терористами», – повідомив Тимчук. 

«Саме тому вступає в дію такий чинник. Терористи починають силову мобілізацію, тобто насильно місцевих чоловіків ставлять до строю. Дають зброю і намагаються «пов'язати їх кров'ю», щоб вони уже не розбігалися», – додав Тимчук.

Також, за підрахунками «Інформаційного Спротиву», на Донбасі нині діють до десяти тисяч терористів. «Але підрахунки не менш як тижневої давнини. За ці дні кількість постійно зменшується. Деяка частина, особливо це стосується «казаків» відходить до Росії. Це не ротація, просто частина розуміє, що їм тут не подобається і вони хочуть повернутися. Замість них приходять нові, вже менші групи найманців. Це робить важким підрахунок, адже ті території повністю контрольовані терористами», – переконаний Тимчук».

Як інформував «Щоденний Львів», терористи «мобілізовують» у бойовики алкоголіків, наркоманів і осіб з кримінальним минулим.

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу