Терористи отримали вказівку ігнорувати «режим припинення вогню» на Донбасі, – «ІС» (відео)

09:58 8 жовтня 2014 р.


Фото: «ВВС Україна»

Як повідомив у середу координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук, упродовж останньої доби у зоні бойових дій на Донбасі зафіксовано більше 50 обстрілів позицій українських військ з боку російсько-терористичних.

Координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив сьогодні, 8 жовтня, такі її оперативні дані:

«Упродовж останньої доби у зоні бойових дій на Донбасі зафіксовано більше 50 обстрілів позицій українських військ з боку російсько-терористичних.  Після початку т.зв. «Режиму припинення вогню», який діє з 18.00 вчорашнього дня, зафіксовано близько 10 обстрілів. 

У Луганській області після 18.00 7 жовтня і до 09.00 8 жовтня зафіксовано 9 обстрілів (6 – в районі н.п. Трехізбенки, три - у районі міста Щастя). Обстріли проводились з 20.30 7 жовтня до 02.00 ночі 8 жовтня через мінометів і стрілецької зброї.

За нашими даними, терористичні групи, підлеглі Мозговому, отримали вказівку ігнорувати «режим припинення вогню» і продовжувати завдавати вогневих ударів по позиціях українських військ і цивільних об'єктах. У Донецькій області з вчорашнього вечора терористами був проведений один обстріл – в 5.00 8 жовтня зафіксовано артилерійський обстріл позицій українських військ в районі н.п.Красногоровка. В районі Дебальцевого обстріли припинилися зі запізненням – з  19.00 вчорашнього вечора». 

Дмитро Тимчук повідомив це сьогодні, 8 жовтня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».


Відео: Військове телебачення України

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу