Терористи оголосили зниклих спостерігачів ОБСЄ «гарантією, що на Сєвєродонецьк не нападуть»

19:09 7 червня 2014 р.


Фото: «РИА Новости»

Про це заявив у суботу перший віце-прем'єр терористичного угруповання «Донецька народна республіка» Андрій Пургін.

Перший віце-прем'єр терористичного угруповання «Донецька народна республіка» Андрій Пургін (на фото) заявив сьогодні, 7 червня, інформагенції «РБК-Україна»: «За моїми даними, затримані представники групи ОБСЄ знаходяться у Сєвєродонецьку. Представники місії, що знаходяться там, служать гарантією того, що на місто не будуть нападати».

Пургін додав, що в Сєвєродонецьку знаходиться велике хімічне підприємство «Азот», обстріл якого може привести до хімічної катастрофи і становить загрозу не тільки Луганську, але й сусіднім областям.

Відтак «РБК-Україна» нагадує,  що моніторингова місія ОБСЄ вже більше тижня не може встановити зв'язок зі своїми вісьмома зниклими в Донецькій і Луганській областях представниками. У її звіті з цього приводу йдеться: «Спеціальна моніторингова місія не відновила зв'язок із 4 мониторщиками з донецької команди і 4 мониторщиками з луганської команди, з якими втратили зв'язок 26 травня та 29 травня відповідно».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу