Терористи обстріляли на Луганщині шахтарів, перевдягнувшись у форму українських військових

23:25 21 червня 2014 р.


Фото: з архіву «ЩЛ»

Про це повідомляє в суботу керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов.

Керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов повідомляє сьогодні, 21 червня,  на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Сьогодні бандитами проведена чергова акція з дискредитації Збройних Сил України. О 19.10 в районі н.п. Свердловськ група бойовиків чисельністю 5-6 осіб, переодягнених у форму українських військовослужбовців обстріляли пасажирський автобус, який займається перевезенням шахтарів шахти «імені 60 років СРСР».

Завдяки щасливому випадку в автобусі знаходився тільки водій. Він не постраждав і покинув місце події на автобусі.

Як відомо, в цьому районі розташовано підрозділ сил АТО, який є серйозною перешкодою на маршруті переміщення бойовиків у вказаному районі. Це вже не перша провокація бойовиків у вказаному районі. 

Розуміючи, що хвиля невдоволення з боку місцевого населення по відношенню до бойовиків зростає, бандити в свою чергу стали вдаватися до різних методів дискредитації української армії».

Ремарка «Щоденного Львова»: зовсім не виключено, що закинуті на схід України російські диверсанти намагаються створити привід для введення «миротворчих» у лапках військ РФ на Донбас. Адже всім відомий прецедент, про який, зокрема, згадано на сторінці «Польська кампанія 1939» у «Вікіпедії»:

«Формальним приводом до початку німецько-польської війни став інсценований 31 серпня 1939 року співробітниками СД напад поляків на німецьку радіостанцію в Ґляйвіці (тепер польське місто Глівіце).

Операцією під кодовою назвою »Консерви» (більше відомою, як «Ґляйвіцький інцидент») керував Рейнхард Гейдріх.

Коли група співробітників СД у формі польської армії, під командуванням Альфреда Науйокса і Генріха Мюллера, напала на радіостанцію в Ґляйвіці, в ефір відразу ж полетіли звуки пострілів і вигуки польською мовою – «пришов час війни Польщі проти Німеччини». На місці подій було розкладено трупи в німецькій формі (в'язні концтаборів, яких заздалегідь вбили). Операція зайняла приблизно 4 хвилини.

Подібні операції пройшли також у прикордонних Пінчеві та Хохліндені. Міністр пропаганди Третього Рейху Йозеф Геббельс одержав необхідний матеріал для пропагандистської кампанії.

1 вересня 1939 року Гітлер у Рейхстазі заявив, що поляки перетнули кордон в чотирнадцяти місцях, у тому числі і силами регулярних польських військ, і що він о 3-й годині ночі 1 вересня віддав наказ про напад на Польщу».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу