Терористи в Донецьку не визнають особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу

10:50 17 жовтня 2014 р.


Фото: kontrakty.ua

Самопроголошений «прем'єр-міністр» ніким не визнаної «ДНР» Захарченко заявив у п’ятницю, що вона претендує на всю Донеччину.

Керівництво терористичного угруповання «Донецька народна республіка» («ДНР») не збирається визнавати закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької й Луганської областей». Про це заявив сьогодні, 17 жовтня, самопроголошений «прем'єр-міністр» ніким не визнаної «ДНР» Олександр Захарченко.

«Україна може ухвалювати будь-які закони, нас вони не стосуються. Ми самостійна держава, за незалежність якої проголосували її громадяни», – заявив терорист, посилаючись на псевдореферендум 11 травня.

 «Немає одних «окремих районів Донбасу», є ДНР, яка планує повернути собі всю окуповану територію в межах колишньої Донецької області України», – додав Захарченко.

Про це повідомило сьогодні, 17 жовтня, інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на російську інформаційну агенцію «РИА «Новости».

Як інформував «Щоденний Львів», Президент України підписав закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах» Донбасу.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу