Терористи на сході України не приховують факти постачання їм зброї й техніки Росією (відео)

18:50 8 липня 2014 р.


Фото: e-reading.ws

Їх підтвердив у вівторок і кремлівський пропагандист Сергій Кургінян.

Інтернет-видання «Українська правда» інформує сьогодні, 8 липня, в повідомленні «Донецькі бойовики визнали, що Росія поставляє їм зброю і техніку»:

«Бойовики ДНР зізналися, що отримують військову техніку та зброю в Росії, це підтвердив і кремлівський пропагандист Сергій Кургінян. Відеозапис бесіди Кургіняна з іншими лідерами сепаратистів зі Слов'янська розміщений в мережі інтернет в понеділок.

Так, самопроголошений начальник штабу зі Слов'янська, який підпорядковується лідеру терористів Ігорю  Гіркіну/Стрілкову обурювався, що Росія недостатньо допомагає їм зброєю та технікою.

Начальник штабу зі Слов'янська, який відмовився себе називати, повідомив, що лише в Слов'янську вони отримали «три танки і три БМП».

«Мова йде про Слов'янськ, я не кажу про інші міста», – додав він.

У свою чергу, самопроголошений лідер сепаратистів Павло Губарєв додав, що на Донбасі «є підрозділи, які озброєні до зубів, але вони не воюють».

«За останні три тижні ми отримали танків 30-40, їх не було раніше», – додав у свою чергу «начальник штабу».

«А бойові розрахунки танкам не потрібні?», – обурився Губарєв.

«Разом з цим доставляються СКС (саморозрядний карабін Симонова), ПТРС (протитанкова рушниця Симонова) часів Великої вітчизняної війни. А чому не поставляються ПТУРси, Хашими (РПГ)? », – обурився начальник штабу Стрілкова.

«Ми зараз переходимо в сферу ПТУРС», – у свою чергу, сказав бойовикам Кургінян.

«Це дуже важливо, бо проти нас виставлені купа танків і у нас немає чим бити… з 5 ПТУРСів лише один спрацював», – відповів йому начальник штабу.

«Я вважаю, що до останнього часу військові поставки йшли до вас жахливо.. приблизно до 3 липня. Починаючи з цього моменту, вони пішли краще. Їх категорично недостатньо, тому в нас розбіжностей немає. Моя задача переконати російську громадськість, що у вас має бути багато «Фаготів» (ПТРК), багато «Корнетів» (ПТРК), надати вам багато «Ігл», і звичайно, ви маєте отримати не таку автоматичну зброю, як у вас зараз», – сказав Кургінян.

«Думаю, що і зі зброєю ми допоможемо, і будуть ті пристрої, які я назвав, і буде техніка, яка вам необхідна», – сказав він.

Кургінян виконує замовлення Кремля з протидії політичним противникам російської влади. Під час анексії Криму Кургінян організував масову мілітаристську ходу в червоних куртках проти України».


Відео: Павєл Губарев

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу