Терористи анонсували «відкриття» державного кордону України з Росією 18 травня

12:31 16 травня 2014 р.


Фото: nepermanentmigrant.wordpress.com

Про це заявив у п’ятницю самопроголошений «губернатор» Донеччини Павло Губарєв.

Портал «Новороссия» повідомляє сьогодні, 16 травня:

«18 травня в Донецьку заплановано черговий мітинг, ініційований Губарєвим (самопроголошений «губернатор» Донеччини. – «ЩЛ»). За його словами , на цьому мітингу буде прийнято низку важливих рішень.

Зокрема, активісти мають намір «розпечатати кордон із Росією й домогтися від військових частин, дислокованих на території ДНР (терористичне угруповання «Донецька народна республіка». – «ЩЛ»), прийняття присяги народу ДНР або виїхати з нашої землі».

«Наш громадянський заклик ми звернемо до українських прикордонників, працівників митних пропускних пунктів, військових част на території нашої республіки. Вони повинні або негайно перейти у підпорядкування органів влади «Донецької народної республіки», або покинути своє місце роботи або служби й передислокуватися в інші регіони. Дані вимоги ставляться до всіх співробітників, які працюють на російсько- донецькому кордоні, до співробітників служб аеропортів і аеронавігації, до українських військових частин» , – розповів Губарєв» .

Як повідомляв «Щоденний Львів», на Донеччині терористи безрезультатно домагалися від українських зенітників переходу на їх сторону – про це повідомляє в п’ятницю спільнота «Інформаційний Спротив», натомість її координатор спільноти – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук – попередив сьогодні, 16 травня: «За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», російські війська, які знаходяться у 100-кілометровій зоні від держкордону з Україною, підтягуються до кордону навпроти Луганській області. За нашими даними, командири російських частин отримали вказівку перебувати в готовності до проведення миротворчої операції» на території України».

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу