Терорист заявив про вбивство ним полонених бійців батальйону «Донбас», а поранених – оточили

19:07 23 травня 2014 р.


Фото: dostali.hvatit/facebook.com

Але його командир не вірить підполковнику ГРУ Росії Ігорю Безлеру.

Один із керівників терористів на Донеччині – підполковник ГРУ (головного розвідувального управління) генштабу Росії Ігор Безлер – заявив командиру батальйону територіальної охорони Донбас» Семену Семенченку, що бойовоки його бандформування вбили всіх полонених бійців батальону. Семенченко розповів про це сьогодні, 23 травня, агенції «ЛIГАБiзнесIнформ».

Він також повідомив: «Доти, поки не побачу їхніх тіл, підтвердити їхню загибель не можу».

За словами Семенченка, в п'ятницю в лікарні помер боєць батальйону «Донбас», який потрапив цього ранку у засідку в районі села Карлівка на Донеччині. Командир батальйону пояснив, що «в супротивника була перевага у силах, однак втрати з боку терористів у тричі більші».

«З тієї сторони були крупнокаліберні кулемети. Підозрюю, що ми натрапили на другий Слов'янськ, який готували під вибори», – зазначив Семенченко. Він також вважає: «Як тільки батальйон «Донбас» подав надію на звільнення нових районів Донецької області, сталося поки непояснене.  Хоча пояснення все-же є. «Донбас» зрадили й інформація про їхні пересування стала відома терористам».

Натомість на «Twitter»-сторінці ВО «Свобода» повідомляється в п’ятницю: «Близько 60 терористів оточили лікарню Калініна в Донецьку. Поранених бійців батальйону «Донбас» будуть забирати».

Як повідомляв «Щоденний Львів», батальйону «Донбас» довелося сьогодні прориватися з оточення, за його інформацією, він контролює п’ять районів Донеччини.

dailylviv.com

До теми

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у змові при фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

14:56 28 жовтня 2020 р.

На Львівщині передають виборчу документацію: вивезення печаток з дільниць, переписування протоколів у ТВК та машинах (відео)

ГМ "ОПОРА" фіксує випадки спроб заповнювати виборчу документацію безпосередньо в приміщеннях ТВК, у машині біля будівель, де розташовані ТВК, а також - наявність у представників комісій печаток ДВК, що є порушенням встановленої законодавством процедури.

Рубрика: Політика

12:39 28 жовтня 2020 р.

Старші виборці і молодь: якою була пропорція голосів на місцевих виборах

У день виборів (25 жовтня) більш активними на місцевих виборах 2020 були старші виборці – 56% з тих, хто прийшли на вибори, були люди старше 50 років, при тому, що в загальній структурі виборців їх частка становить 45%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу