Синютка зауважив порушення закону в дебатах на Суспільному

20:14 3 листопада 2020 р.

Кандидат на голову Львівської ОТГ Олег Синютка у відповідь на запрошення від телеканалу "UA: Львів" узяти участь у передвиборчих теледебатах написав лист до редакції львівської регіональної дирекції АТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської територіальної організації партії "Європейська Солідарність", пише Dailylviv.

Як зазначив Олег Синютка, пропозиція телеканалу "UA: Львів" та описаний у ній формат телепередачі не відповідають вимогам статті 49 Виборчого кодексу України. Відтак проведення дебатів у такому форматі є прямим порушенням закону.

"Як громадянин України та народний депутат я не можу дозволити діяльність, що суперечить чинному законодавству. Буду радий, коли ви приведете формат дебатів і вашої пропозиції у відповідність до вимог Виборчого кодексу. І радо стану учасником проєкту "Виборчий округ. Дебати", – написав Олег Синютка.

Кандидат попросив розглянути його пропозицію щодо проведення дебатів згідно з вимогами виборчого законодавства й організації дебатів у співпраці з іншими телерадіокомпаніями, задля сприяння процесу ознайомлення мешканців Львова з його програмою та баченням розвитку міста.

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу