«Силовими методами не вдасться придушити ситуацію на сході», – в.о. Президента

13:08 30 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це заявив у середу виконувач обов’язків Глави держави Олександр Турчинов.

Виконувач обов’язків Президента України Олександр Турчинов заявив сьогодні, 30 квітня, на нараді з головами обласних державних адміністрацій, що силовими методами ситуацію на сході придушити не вдасться, й пояснив: «Ми знаємо з досвіду Майдану, що використання силових заходів неефективно. Саме з такою ситуацією ми зіткнулися в східних областях. Слід визнати, поставлена мною завдання з локалізації терористів досі не виконана. Без повного кадрового оновлення структур МВС локалізувати і стабілізувати ситуацію не вдасться. Складна економічна ситуація, яка призвела до безробіття, також сприяє виходу людей на вулицю».

Про це інформує сьогодні, 30 квітня, «РБК-Україна». Натомість УНІАН розповідає у повідомленні «Турчинов пояснив, чому АТО виявилася неефективною»:

«Турчинов каже, що за умови значного скупчення людей силові заходи проти терористів є неефективними. Виконуючий обов'язки президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що за умови значного скупчення людей силові заходи проти терористів є неефективними. Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на нараді в Адміністрації Президента з головами облдержадміністрацій, коментуючи, чому органи влади у Донецькій та Луганській областях не вдаються до силових заходів у боротьбі з терористами. 

«Наступна проблема – це достатньо велика кількість цивільного населення, обдуреного російською пропагандою, яка підтримує терористів і сприяє захопленню адміністративних будівель і дестабілізації ситуації в регіонах. Ми знаємо з вами з досвіду Майдану, що при наявності достатньо великої кількості людей силові заходи неефективні. З такою ситуацією стикнулися наші силові структури», – сказав Турчинов. Разом з тим він заявив, що силовики не виконали завдання з локалізації терористів та їхнього знищення».

Своєю чергою, «Еспресо.TV» передає в повідомленні «В РНБО пояснили провали українських військових на Сході України»:

«Україна не має досвіду ведення війни, тому цим можна пояснити непрофесійні дії українських військових на сході України. Як передає «Еспресо.TV», про це на брифінгу в антикризовому центру заявила заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар.

«Ми ніколи не воювали, не мали справу з серйозними терористичними групами на відміну від Росії, тому іноді маємо справу з непрофесійними діями», – зазначила Сюмар. За її словами, Росія отримала такий досвід під час війни в Чечні, і тому російські військові більш досвідченіші в цьому плані, ніж українські.  

«Ми би не хотіли, щоб війна і тероризм стали практикою і нормою життя, але змушені швидко навчитися, щоб ефективно цьому протистояти», – сказала Сюмар».

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу