Силовиків спробують вивезти зі Львова до Києва о 3-4-й ночі?

02:17 21 січня 2014 р.

  • 0


Фото: Галина Терещук

У найбільшому місті Західної України продовжують блокувати дві частини внутрішніх військ і одну – спецпідрозділу «Беркуту».

Як передає кореспондент київського інтернет-видання «Gazeta.ua», вже більше доби продовжується блокування львів'янами силовиків. Виїзд з міліцейської бази на вулиці Стрийській люди забарикадували підручними матеріалами, зокрема, гумовими покришками, підтягнули туди бочки, в яких палять вогнища.

На дворі мінусова температура й мете сніг. Люди підносять мітингувальникам гарячий чай та їжу.

На території спецпідрозділу «Беркуту» страйкарі бачили близько 15 бійців. Двоє з них були з автоматами.

Посеред протестувальників ходять молоді люди і закликають зранку заблокувати усі адмінбудівлі у місті Львові. Частина людей їх підтримує, а дехто називає провокаторами. 

Але наразі жодних конфліктів на місці подій не виникало. Бійці внутрішніх сил, коли біля них немає керівництва, дякують мітингувальникам за те, що вони їх блокують і не дають виїхати на Київ.

Однак є інформація, що о 3-4-й годині ночі керівництво львівських силовиків спробує таки вивезти своїх бійців до столиці. Про це повідомляє вночі 21 січня, «Gazeta.ua».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика