Святополк замість Суворова має стати ідеологією української армії, – кандидат-аспірант

18:00 2 жовтня 2014 р.

Будь яка політична сила відрізняється тим, хто її наповнює. Якщо є більша критична маса адекватних людей, які здатні приймати рішення, то це і є команда. Зараз є команда людей, на чолі яких стоїть президент, говорить про те, що він готовий брати на себе відповідальність.

Саме так охарактеризувала політичну силу, від якої балотується до Верховної Ради кандидат в одномандатному виборчому окрузі №117 від політичної партії  «Блок Петра Порошенка» Оксана Юринець під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу(Прес-клуб-ГІТ).

Перший закон, за який Юринець планує голосувати як нардеп, це закон про державні гарантії компенсації сім’ям учасників АТО.

- На жаль, це наш сусід і нам треба навчитися з ним жити. Островом ми не станемо. На щастя, з іншого боку у нас цілком адекватний сусід. А з цим, мілітаристським, нам доведеться жити завжди, з тими загрозами, які він нам показує, - каже чинна депутатка Львівської облради.

А її опонент в окрузі від партії «Народний фронт» Роман Брезіцький вважає, що партія, яка його делегує до парламенту, створює на Львівщині політичні ліфти для молоді.

На його думку, ця партія – це найбільш радикальна, чітка і динамічна партія, яка дає можливість молодим політикам до 35 років дійти до влади.

У Верховній Раді Роман Брезіцький планує займатися питаннями євроінтеграційного напрямку, освіти, книговидання та допомоги студентській молоді.

- Але одна із перших моїх законодавчих ініціатив – це є ідеологічний блок військової доктрини, який повинен не просто назвати Росію, як реального агресора, але й змінити думку і основну ідею українського війська. Ми бачимо зараз, що все низове солдатство та офіцерство піднімаються самі. Але вони не знають про князя Святополка, але знають Суворова. Вони не знають, що Іван Виговський переміг під Конотопом російське військо, а вивчають Кузнєцова, - аспірант Брезіцький закидає Президентові Порошенкові неправильне патріотичне виховання військових. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу