«Свобода» заслужено програла, а Ляшко «здувся» до виборів, – політологи

12:35 27 жовтня 2014 р.

Політоло Анатолій Романюк

Політоло Анатолій Романюк
Фото: Львівський прес-клуб

Дотепер не було жодної виборчої кампанії, коли протягом двох місяців виборці на Львівщині постійно змінювали свої політичні уподобання.

Про це на засіданні на тему «Підсумки виборів на Львівщині до Верховної Ради України», яке відбулося в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), зауважив політолог Анатолій Романюк.

- В силу тих подій, які відбулися в Україні, виборці поставили питання про відповідальність політичних партій і пошук нових політичних партій. Всі політичні сили пережили процеси підйому і падіння. Це стосується партії Ляшка, Гриценка, «Самопомочі», Блоку Петра Порошенка. Винятком є тільки «Народний фронт», який пішов вгору за два останні тижні, - каже Анатолій Романюк.

Водночас, за його словами, результат виборів у Львівській області був спрогнозований уже за тиждень-два до голосування.

Політолог також вважає, що на перемогу цілої низки політичних сил вплинуло використання реклами на білбордах, телебаченні тощо. Але одночасно ця реклама і не спрацювала для тих політичних партій, які вже є давно на політичному ринку.

На думку політолога з Санкт-Петербурга Павла Мєзєріна, неочікувано високий результат «Народного фронту» - це добра піар-кампанія та телевізійна картинка.

- Цей результат на фоні невиразної піар-кампанії Петра Порошенка, яка базувалася виключно на його імені, на підтримці Президента, його курсу. Це ще раз показало, що цього аргументу для українців недостатньо. Петра Порошенка не обрали на безальтернативних виборах, а погодилися в цих умовах, - каже Павєл Мєзєрін.

Низький рейтинг Олега Ляшка  політолог пояснює фальстартом виборчої кампанії. І до моменту виборів він просто «здувся». А ось «Свобода» отримала те, що заслужила, втративши довіру своїх виборців за два роки.  


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу