Судді просять захистити їх від пікетів

10:02 13 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: poryad.com

А наразі один із них, Юрій Бурбела (на фото), сховався від протестувальників у лікарні – хоч причини його шпиталювання не повідомляють.

Судді попросили правоохоронців захистити їх «через тиск». Із таким проханням до правоохоронних органів звернувся голова Верховного Суду Ярослав Романюк.

Зокрема він твердить, що працівники МВС мають вжити «невідкладних заходів для забезпечення нормального функціонування судових установ, надійного захисту здоров’я і життя суддів та членів їхніх сімей».Мовляв, значно почастішали пікети біля судів різних інстанцій, а на самих служителів феміди чинять тиск.

Як приклад Ярослав Романюк наводить події 10 січня, коли Києво-Святошинський суд виніс рішення у справі так званих «васильківських терористів». Як йдеться у заяві, тоді було зроблено спробу фізичної розправи над суддею Юрієм Бурбелою.

До слова, його, як повідомляє «Інтерфакс-Україна» посилаючись на власні джерела, несподівано госпіталізували, ймовірно, у реанімаційне відділення. Причини його шпиталювання не повідомляють.

Про це повідомляє сьогодні, 13 січня, «Телеканал новин «24».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини