Студенти вшанували у Львові Героїв Небесної Сотні мовчазною ходою (відео, оновлено)

19:45 19 лютого 2016 р.


Фото: Ярослав Тимчишин / «Gazeta.ua»

До ходи також приєдналися учасники Революції Гідності.

19 лютого тисячі львівських студентів взяли участь ході скорботи за загиблими учасниками Революції Гідності. Колона молоді і викладачів львівських вишів пройшла від національного університету імені Івана Франка до пам'ятника Тарасу Шевченку. 

Попереду несли щит, складений із 1 500 маленьких «щитів», що символізували захист борців за честь і справедливість. До ходи також приєдналися учасники Революції Гідності, які були свідками трагічних подій лютого 2014 року.

Хода закінчилася поминальною панахидою і вічем біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Учасник Революції Гідності Олег Корнат зазначив: «Молодь показала себе в цій революції рушійною силою. Сьогодні я знову звертаюсь до своїх ровесників: давайте не на акціях, не потоком шумних слів, а тихою і невтомною працею будувати незалежну та сильну Україну».

Після поминальних заходів студенти роздали учасникам ходи шматочки символічного щита на знак єдності українців і віри в перемогу.Про це повідомили сьогодні, 19 лютого, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу