США використали 96% коштів, передбачених на допомогу Україні

09:17 9 листопада 2023 р.

Фото до новини

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що близько 96% безпекової, економічної та гуманітарної допомоги, яку Сполучені Штати виділили для України, вже використано.

Про це повідомляє Голос Америки, пише DailyLviv.com.

«Якщо рахувати від загальної суми коштів, які були надані Україні з початку війни, а це понад 60 мільярдів доларів, і це не лише безпекова допомога, це економічна, фінансова допомога та гуманітарна допомога – ми використали приблизно 96% того, що залишилось», – сказав Кірбі.

Він закликав Конгрес США схвалити запит на додаткову допомогу для України.

За словами Кірбі, використано понад 90% коштів для безпекової допомоги Україні.

«Міноборони США має приблизно до 1,1 мільярда доларів для поповнення запасів до зими. Отже, ця злітно-посадкова смуга стає коротшою, і тому нам потрібно схвалити цей додатковий запит», – зазначив він.

Читайте також: Конгрес США схвалив законопроєкт про передачу заморожених активів РФ Україні

При цьому координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США наголосив, що потрібно продовжувати надавати Україні безпекову допомогу, щоб Сили оборони могли максимально використати час до того, як погода почне погіршуватись і їм буде важче просуватись.

Нагадаємо, спікер Палати представників Конгресу США республіканець Майк Джонсон вважає, що США спочатку допоможуть Ізраїлю, а потім - Україні. Такий план суперечить пропозиції президента США Джо Байдена.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів