США нададуть значну фіндопомогу реформованій Україні

13:52 7 лютого 2014 р.

Ані Євросоюз, ані США, ані Міжнародний валютний фонд не надаватимуть фінансову підтримку нереформованій Україні. Про це заявила помічник держсекретаря США з питань Європи та Азії Вікторія Нуланд.

Про це інформує Радіо Свобода.

Водночас вона підтвердила, що США готові надати «значну фінансову підтримку» Україні в разі проведення реформ, відновлення людської гідності і поваги до прав людини в Україні і формування нового перехідного уряду, готового взяти на себе відповідальність.

Також Нуланд наголосила, що США далі активно підтримуватимуть тих в Україні, хто активно працює над відновленням діалогу і захистом прав людини.

Помічник держсекретаря зауважила, що на зустрічі з Януковичем і опозицією панував «позитивний дух» і вона отримала позитивні сигнали з Банкової.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу