Співорганізатора Євромайдану у Львові викликали на допит

18:56 18 грудня 2013 р.


Фото: https://www.facebook.com/euromaidanlviv

Слідче управління обласної філії МВС хоче поговорити з ним про «гамаліївську справу».

Сторінка «Євромайдану Львів» у мережі «Facebook» повідомляє сьогодні, 18 грудня: «Співорганізатор Євромайдан Львів Василь Молдован отримав повістку. Викликають на допит у гамаліївській справі».

Як інформував «ЩЛ», автобуси зі Львова до Києва затримували, зокрема, блокували у Гамаліївці й Малехові, 200 автомобілістів змусили ДАІ пропустити трускавчан на Майдан, студентів зі Львова хочуть ув’язнити за блокування траси, у Львові викликають на допити євромайданівців, зокрема, працівників мерії Львова, начальнику її управління внутрішньої політики Андрію Шевціву пред’явлено підозру в «організації блокування транспортних комунікацій», співголова Львівського регіонального штабу національного спротиву й нардеп Ірина Сех відмовилася давати свідчення, суд у Пустомитах зобов’язав його не покидати місце проживання у Львові, карні справи проти них стимулює десант Генпрокуратури на Львівщині.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу