Сьогодні в олігархів – нарада без Януковича

18:10 25 січня 2014 р.


Фото: theinsider.com.ua

У суботу компанія Ахметовв закликала сторони до переговорів і заявила про неприпустимість кровопролиття.

Як повідомили сьогодні, 25 січня, виданню «INSIDER» його джерела в структурах олігархів, в суботу в Києві повинна пройти їх зустріч без Януковича. У ній точно повинні взяти участь Рінат Ахметов і Дмитро Фірташ, також можлива участь у зустрічі Ігоря Коломойського і Петра Порошенка.

Щоправда, в оточенні останнього його участь у зустрічі INSIDER не підтвердили. У суботу компанія ДТЕК, яка належить Ахметову, випустила заяву, в якій закликала сторони до переговорів і заявила про неприпустимість кровопролиття.

Натомість «Espreso.tv» інформує в суботу: «На сайті компанії СКМ, що належить найбагатшому українцеві Рінату Ахметову, опубліковано звернення із закликом до переговорів:

«За останній тиждень у країні посилилося громадянське протистояння. Воно призвело до людських жертв. Це зобов'язує нас висловити свою позицію. Людське життя – це головна цінність.Ми хочемо висловити глибоке співчуття рідним і близьким загиблих.

Бізнес не може залишатися осторонь, коли гинуть люди, виникає реальна загроза розколу країни, політична криза може викликати системну економічну кризу й у результаті неминуче зниження рівня життя. У політичної кризи може бути тільки одне рішення – мирне. Будь-який силовий варіант, будь-яке застосування зброї є неприпустимим. За такого сценарію в Україні не буде переможців, будуть тільки жертви і переможені. Але найголовніше – силовим шляхом вихід не знайти.

Єдиний вихід – перейти від вуличного протистояння і спроб його придушення до конструктивних переговорів і досягнення результату. Учасники переговорів повинні керуватися інтересами всієї країни. Саме всієї країни! І бути готовими до реальної співпраці й пошуку компромісу. Заради майбутнього всієї України і кожного українця».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу