У Львові прощаються з полеглим на неоголошеній війні на сході України офіцером Юрієм Кругліковим

09:52 4 листопада 2014 р.


Фото: petrapavla.org.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, на Личаківському цвинтарі поховають ще одного загиблого в зоні АТО.

У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що сьогодні у Львові прощаються з полеглим офіцером Юрієм Кругліковим. У повідомленні також сказано:

«Зранку відбудеться панахида біля будинку, де мешкав загиблий (вул. Гашека, 22а). Пізніше домовину з тілом перевезуть в Гарнізонний храм св. ап. Петра та Павла на вул Театральній, 11.

Прощання в храмі розпочнеться о 12.00. Початок Богослужіння – о 13.00 год. О 14.00 домовину з тілом перевезуть з храму на Личаківське кладовище, де о 14.30 розпочнеться чин похорону на полі почесних поховань №76. 

Юрій Олександрович Кругліков народився 21.07.1977 року, загинув – 2 листопада 2014 року. З 1999 до 2005 року перебував на військовій службі, в тому числі, у 2005 році в Іраку (старший офіцер українського миротворчого контингенту), у 2003 році – у Сьєрра-Леоне (офіцер-координатор по зв’язках з місією ООН). 2008-2010 роки – менеджер повітряного транспорту «Mesopotamia group LLC» (Афганістан і Таджикистан). Вільно володів англійською мовою».

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу