Сьогодні Президент України представить у Львові «Стратегію реформ – 2020» (відео)

10:44 3 жовтня 2014 р.


Фото: Inforesist.org

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, У програмі перебування Глави держави – візит до Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, опісля у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбудеться представлення стратегії.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в четвер «Щоденному Львову», що сьогодні, 3 жовтня, Президент України Петро Порошенко представить у нашому місті «Стратегію реформ - 2020». У повідомленні також зазначено:

«Львівщина стане першим регіоном, з якого розпочнеться представлення громадськості програми реформування країни. У програмі перебування Президента України – візит до Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. Опісля у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбудеться представлення стратегії».


Відео: Zaxid.Net TV

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу