Сьогодні на неоголошеній війні полягли двоє українських військових і поранено дев’ятьох, – АТЦ

22:45 12 листопада 2014 р.


Фото: nardim.at.ua

Прес-офіцер антитерористичного центру Владислав Селезньов повідомив у середу, що рашисти скоїли впродовж дня 15 обстрілів позицій сил АТО, які відповідали вогневими ударами.

«Сьогодні в боях під час обстрілів в різних районах АТО Україна безповоротно втратила 2 українських військовослужбовців. Ще 9 отримали поранення», повідомив у середу в ефірі телеканалу «112 Україна» прес-офіцер антитерористичного центру Владислав Селезньов. Він також розповів:

«Ситуація в районі траси Бахмутка залишається складною. Велика частина з 15 обстрілів, які здійснили бойовики протягом дня, була зосереджена на блокпостах, опорних і спостережних пунктах, що дислокуються в цьому районі.

Бойовики вели обстріл з мінометів та артилерії. Сили АТО завдавали вогневих ударів, пригнічуючи вогневі точки бойовиків.

За інформацією АТЦ, з метою дестабілізації ситуації на Донбасі, бойовики ведуть вогонь по мирних жителях регіону. Двічі з артилерії обстріляно Гранітне, мінометами – Кримське. Інформація про постраждалих мирних жителів не надходила.

Сьогодні двічі були обстріляні захисники донецького аеропорту, які відбили атаку. Ми прийняли додаткові заходи для посилення оборони цього стратегічного об'єкта. На півдні зони АТО ситуація стабільна».

Повідомлення прес-офіцера АТЦ передає в середу телеканал «112 Україна».

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу