Слуги народу відклали розгляд законопроєкту про російську мову викладання через свято

09:36 16 липня 2020 р.

16 липня 1990 року 355 депутатів Верховної Ради Української РСР прийняли Декларацію про державний суверенітет України. Чи є стільки ж депутатів-державників у нинішньому парламенті, ще невідомо.

У цьому документі закріплювались загальнолюдські цінності та бачення майбутнього України. Декларувалось, що Українська РСР є суверенною національною державою з власним громадянством, а український народ – єдиним джерелом влади. Декларація закріплювала право на державний бюджет, свою грошову одиницю та власні збройні сили.

Ухвалення Декларації про державний суверенітет стало вирішальним кроком до здобуття незалежності України.

З нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький та заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий візьмуть участь в урочистому засіданні Верховної Ради України. Про це повідомляє Конституційний Суд України.

Учора ввечері стало відомо, що у Верховній Раді 16 липня не обговорюватимуть законопроєкт "Слуги народу" про викладання у школах російською мовою. Мабуть, вирішили відкласти це стратегічне питання на інший день, бо не пасувало цією дискусією псувати ювілей Декларації про державний суверенітет України.dailylviv.com

До теми

14:08 27 жовтня 2020 р.

Олег Синютка тішиться, що Андрій Садовий дозрів до дебатів, і радо з ним подискутує навіть посеред вулиці Бандери

Про це Олег Синютка, народний депутат України, кандидат на посаду голови Львівської ОТГ, який вийшов у другий тур виборів, сказав щойно під час брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів», яка відбувається в ці хвилини у Львівському пресклубі.

Рубрика: Політика

13:14 27 жовтня 2020 р.

Андрій Садовий готовий до дебатів з Олегом Синюткою

Міський голова Львова Андрій Садовий, який вийшов у другий тур перегонів на голову Львівської ОТГ, готовий до спілкування зі своїм опонентом, Олегом Синюткою, у форматі дебатів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу