Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу проти екс-нардепа зі Львова Ірини Фаріон

14:00 8 липня 2015 р.


Фото: sledcom.ru

СК Російської Федерації звинувачує народного депутата 7-го скликання в екстремізмі.

Слідчий комітет Російської Федерації (СК РФ порушив кримінальну справу стосовно колишнього депутата Верховної ради України (ВРУ) Ірини Фаріон у зв'язку з «підбурюванням до вбивства російських громадян і екстремізмом». 

«За версією слідства, 15 жовтня 2014 року на мітингу націоналістичного характеру, що пройшов у Києві, Фаріон (на той момент депутат Верховної Ради. – ред.) публічно, в тому числі з використанням ЗМІ, виступила з деструктивними і насильницькими закликами до дій, що спонукає знищувати Росію як державу і росіян як групу осіб за національною ознакою», – йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим СКР порушив відносно Фаріон кримінальну справу за статтями 33, 105 (підбурювання до вбивства) і 282 Кримінального кодексу РФ (збудження ненависті або ворожнечі). У повідомленні також наголошується, що «висловлювання депутата були піддані комплексної психолого-лінгвістичної судової експертизи, висновки якої однозначно підтвердили злочинний характер заяв Фаріон».

У прес-службі російського відомства підсумували: «Нагадаємо, що відповідно до частини 3 статті 12 КК РФ (дія кримінального закону щодо осіб, які вчинили злочин поза межами РФ), іноземні громадяни, які не проживають постійно в РФ, які вчинили злочин поза межами Росії, підлягають кримінальній відповідальності за Кримінальним кодексом РФ, якщо злочин спрямований проти інтересів РФ або громадян РФ».

Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету РФ.

dailylviv.com

До теми

12:21 4 грудня 2021 р.

Відзначення 30-ї річниці ЗСУ за участю Володимира Зеленського: у Львові перекриють дві вулиці

У понеділок, 6 грудня о 17:50 годині у Львові на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться телеміст з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участю Президента України Володимира Зеленського.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу