Слідчі, прокурори і судді сидітимуть за хабарництво довічно, – політик у Львові

11:20 6 лютого 2019 р.

Пожиттєве ув'язнення, без права застави, з конфіскацією майна всієї родини - таку перспективу намалював для чиновників, які беруть хабарі, кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко.

Про це він повідомив, 5 лютого, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції.  

- Для чиновників, які беруть хабарі, ми пропонуємо пожиттєве ув'язнення без права застави та з конфіскацією майна всієї родини. Ми почнемо боротися з корупцією з першого дня, одразу - з СБУ, прокуратури та парламенту. Без категорій "свій-чужий", "влада-опозиція". Після цього люди, нарешті, зможуть довіряти владі, – пообіцяв кандидат у Президенти України.

За словами Анатолія Гриценка, боротьба з хабарництвом в Україні буде йти за двома напрямами. Це - створення стимулів: менше чиновників, гідна зарплата, нормальний соціальний пакет та жорстка кримінальна відповідальність для трьох категорій: слідчі, прокурори, судді.

- Ще 2009 року я вніс законопроект, який передбачає жорстку кримінальну відповідальність за хабарництво для трьох категорій – слідчий, прокурор і суддя. Це ті, хто вбиває наші з вами права і нашу власність, не захищає її, – заявив кандидат у президенти.

- Люди повірять у боротьбу з корупцією не тоді, коли будуть ловити голів сільрад, а коли заарештують кількох «жирних котів», які повернуть вкрадене і  сядуть в тюрму, – сказав кандидат у президенти. 

Анатолій Гриценко також розповів про перші кроки на посаді Президента України.

- Перші укази – кадрові. Ви побачите людей професійних, які будуть робити справу. Ви серед них не побачите моїх кумів. Для скасування примусового призову в армію також буде достатньо указу. І це будуть законодавчі ініціативи. Якщо говорити про боротьбу з корупцією, вони дадуть можливість перевіряти чиновників на поліграфі і запровадити інститут провокації хабара, – повідомив кандидат у президенти.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу