Школярів Львівщини запрошують до участі в конкурсі «Оберіг захисника України»

12:25 3 листопада 2014 р.


Фото: grantua.com.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» у прес-службі ЛОДА, редакція пізнавально-розважального дитячого журналу «Професор Крейд» оголосила з 1 жовтня до 24 грудня в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах України Всеукраїнський конкурс «Оберіг захисника України».

У прес-службі облдержадміністрації.повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що редакція пізнавально-розважального дитячого журналу «Професор Крейд» оголосила з 1 жовтня до 24 грудня в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах України Всеукраїнський конкурс «Оберіг захисника України». У повідомленні також конкретизують:

«Головне завдання конкурсу полягає у створенні невеликої за обсягом колективної творчої роботи, а саме: сувеніра, іграшки, малюнка або іншого саморобного декоративного виробу, що слугував би оберегом для військовослужбовців української армії, які перебувають у зоні АТО, а також на лікуванні у військових госпіталях. До участі запрошуються учні від 6 до 12 років разом із учителями, а також вихованці позашкільних навчальних закладів (гуртків, художніх студій тощо) разом із керівниками.

Висвітлення результатів конкурсу відбудеться шляхом розміщення статті з фотографіями переможців у лютневому номері журналу « Професор Крейд» та на сайті www.kraid.com.ua.

Переможці конкурсу отримають надзвичайно цікаві призи для колективного використання у класі. Деталі участі в конкурсі – на офіційному сайті журналу « Професор Крейд»  http://www.kraid.com.ua».

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу