Щодня Львівщина приймає по 60-80 біженців – переважно з Луганщини

17:30 11 липня 2014 р.


Фото: gorodok-vlada.gov.ua

Як повідомила в четвер прес-служба облдержадміністрації, зокрема, сьогодні 37 школярів прибули у супроводі п’ятьох дорослих поїздом, ще 54 громадяни – самостійно різними видами транспорту.

Як повідомила в четвер «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, сьогодні, 11 липня, Львівщина прийняла чергову групу внутрішньо переселених громадян, які приїхали зі східних областей України. Про це заявила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех. У повідомленні також сказано:

«37 дітей шкільного віку в супроводі п’ятьох дорослих приїхали з Луганська поїздом. Ще 54 громадяни приїхали самостійно різними видами транспорту. Щодня Львівщина приймає 60-80 осіб, останніми днями – це переважно жителі Луганська та Луганської області, де відбуваються військові дії», – розповіла керівник області.

Вона зазначила, що всі тимчасово переміщені особи із зони АТО проживатимуть в закладах соціальної сфери, реабілітаційних центрах та гуртожитках області. Також, за словами Ірини Сех, організована робота щодо забезпечення їх гуманітарною допомогою і продуктами харчування.

«Водночас ситуація загострюється, кількість переселенців зростає. Тому обласна державна адміністрація змушена звертатися до центральних органів влади щодо координації тимчасового переселення із зони АТО. Ми звертаємося до уряду щодо надання фінансової допомоги Львівщині, яка першою почала приймати переселенців. Також ми просимо вирішити ще одну проблему, яка стосується санаторіїв та пансіонатів, які надали притулок жителям сходу. Йдеться про виплату їм кредиторської заборгованості з Фонду соціального страхування. Через ці борги заклади не можуть нормально функціонувати, їм погрожують вимкненням світла і постачальники вже відмовляються давати продукти в борг», – зазначила Ірина Сех».

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу