Щодня Львівщина приймає по 60-80 біженців – переважно з Луганщини

17:30 11 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: gorodok-vlada.gov.ua

Як повідомила в четвер прес-служба облдержадміністрації, зокрема, сьогодні 37 школярів прибули у супроводі п’ятьох дорослих поїздом, ще 54 громадяни – самостійно різними видами транспорту.

Як повідомила в четвер «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, сьогодні, 11 липня, Львівщина прийняла чергову групу внутрішньо переселених громадян, які приїхали зі східних областей України. Про це заявила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех. У повідомленні також сказано:

«37 дітей шкільного віку в супроводі п’ятьох дорослих приїхали з Луганська поїздом. Ще 54 громадяни приїхали самостійно різними видами транспорту. Щодня Львівщина приймає 60-80 осіб, останніми днями – це переважно жителі Луганська та Луганської області, де відбуваються військові дії», – розповіла керівник області.

Вона зазначила, що всі тимчасово переміщені особи із зони АТО проживатимуть в закладах соціальної сфери, реабілітаційних центрах та гуртожитках області. Також, за словами Ірини Сех, організована робота щодо забезпечення їх гуманітарною допомогою і продуктами харчування.

«Водночас ситуація загострюється, кількість переселенців зростає. Тому обласна державна адміністрація змушена звертатися до центральних органів влади щодо координації тимчасового переселення із зони АТО. Ми звертаємося до уряду щодо надання фінансової допомоги Львівщині, яка першою почала приймати переселенців. Також ми просимо вирішити ще одну проблему, яка стосується санаторіїв та пансіонатів, які надали притулок жителям сходу. Йдеться про виплату їм кредиторської заборгованості з Фонду соціального страхування. Через ці борги заклади не можуть нормально функціонувати, їм погрожують вимкненням світла і постачальники вже відмовляються давати продукти в борг», – зазначила Ірина Сех».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів