Щодня Львівщина приймає по 60-80 біженців – переважно з Луганщини

17:30 11 липня 2014 р.


Фото: gorodok-vlada.gov.ua

Як повідомила в четвер прес-служба облдержадміністрації, зокрема, сьогодні 37 школярів прибули у супроводі п’ятьох дорослих поїздом, ще 54 громадяни – самостійно різними видами транспорту.

Як повідомила в четвер «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, сьогодні, 11 липня, Львівщина прийняла чергову групу внутрішньо переселених громадян, які приїхали зі східних областей України. Про це заявила голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех. У повідомленні також сказано:

«37 дітей шкільного віку в супроводі п’ятьох дорослих приїхали з Луганська поїздом. Ще 54 громадяни приїхали самостійно різними видами транспорту. Щодня Львівщина приймає 60-80 осіб, останніми днями – це переважно жителі Луганська та Луганської області, де відбуваються військові дії», – розповіла керівник області.

Вона зазначила, що всі тимчасово переміщені особи із зони АТО проживатимуть в закладах соціальної сфери, реабілітаційних центрах та гуртожитках області. Також, за словами Ірини Сех, організована робота щодо забезпечення їх гуманітарною допомогою і продуктами харчування.

«Водночас ситуація загострюється, кількість переселенців зростає. Тому обласна державна адміністрація змушена звертатися до центральних органів влади щодо координації тимчасового переселення із зони АТО. Ми звертаємося до уряду щодо надання фінансової допомоги Львівщині, яка першою почала приймати переселенців. Також ми просимо вирішити ще одну проблему, яка стосується санаторіїв та пансіонатів, які надали притулок жителям сходу. Йдеться про виплату їм кредиторської заборгованості з Фонду соціального страхування. Через ці борги заклади не можуть нормально функціонувати, їм погрожують вимкненням світла і постачальники вже відмовляються давати продукти в борг», – зазначила Ірина Сех».

dailylviv.com

До теми

22:48 28 червня 2022 р.

Засідання Ради Безпеки ООН щодо України – наживо з перекладом українською

28 червня о 22:00 розпочалося засідання Ради Безпеки ООН, де обговорюють новий злочин російської армії проти українців - ракетний удар по торговельному центрі у Кременчуці (Полтавська область).

Рубрика: Політика

19:15 28 червня 2022 р.

Львівщина готується до агресії з Білорусі: споруджують додаткові оборонні та інженерні мережі, - ЛОВА

Загроза вторгнення з боку Білорусі є високою. До всіх ймовірних сценаріїв розвитку подій готуються не лише прикордонні з країною області, але й Львівщина.

Рубрика: Політика

16:42 28 червня 2022 р.

Світовий рекорд: Львів і українці в 47-ми країнах одночасно заспівали "Ой у лузі червона калина"

Сьогодні, 28 червня, у День Конституції України встановили світовий рекорд з одночасного виконання пісні «Ой у лузі червона калина». Її заспівали 1086 учасників у 47 країнах світу. Голова локація була на площі біля пам’ятника Кобзареві у Львові.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу