Севастопольський військово-морський ліцей відмовився присягати Росії і підняти її прапор (відео)

21:03 23 березня 2014 р.


Фото: mil.gov.ua

Жоден із його кадетів не погодився навчатися у ньому під триколором.

Джерело інтернет-видання «LB.ua» в Севастопольському військово-морському ліцеї повідомило йому, що у ньому відбулися збори, на яких віце-адмірал Чорноморського флоту Російської Федерації Алєксандр Федотєнка агітував присягати РФ. Однак увесь присутній на тих зборах склад цього навчального закладу відмовився підтвердив свою присягу Україні й відмовився піднімати над ним російський прапор РФ. 

Після цього їм оголосили, що після закінчення навчального року весь особовий склад буде звільнений з ліцею, а охочі зможуть продовжити навчання в кадетському президентському корпусі РФ.

Натомість «ТСН.ua» інформувало в повідомленні «Окупанти погрожують напасти на кадетів у Криму, які не погодилися зрадити Україні»:

«Студенти військово-морського ліцею у Севастополі відмовилися опускати український прапор. У відповідь на це російські окупанти дали їм час до понеділка.

За два дні загарбники погрожують зняти український прапор, а заклад перепрофілювати у російський президентський кадетський корпус. Кадетів окупанти, напевне, завезуть, бо жоден з українців не погодився навчатися під триколором.

Двадцять два учні з 99-ти вже влаштувалися в інші ліцеї. Але більшість – кримчани. У ліцеї відбулися збори. Російські окупанти агітували студентів бути з ними. Але вони не прийняли пропозиції».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу