Серед революційних осередків партії "Голос" немає львівських

14:20 30 березня 2021 р.

8 регіональних осередків та молодіжне крило партії “Голос”вийшли з заявами до керівництва партії щодо проведення демократичного з'їзду. Вони закликають провести демократичний з’їзд із рівним представленням всіх осередків, демократичних змін до статуту та переобрання голови партії.

Наразі зі  зверненнями вийшли: Вінницький обласний осередок, Дніпропетровський обласний осередок, Херсонський обласний осередок, Чернівецький обласний осередок, Білоцерківський міський осередок, Дружківський міський осередок, Обухівський міський осередок, Хмільницький міський осередок, а також співзасновник Закарпатського обласного осередку,  голова Бориспільського міського осередку, голова Переяславського міського осередку, депутатка Київської міської ради від “Голосу” та молодіжне крило партії “Голос”. 

Про це йдеться у пресрелізі, одержаному Dailylviv. 

“Ми були глибоко обурені та здивовані, коли без обговорення всередині партії, голова партії одноособово вирішувала та заявляла про можливу коаліцію з владою. Ми прийшли в Голос, як партію з демократичними цінностями  та процедурами. Партію, де рішення приймаються більшістю, і не хочемо бути ширмою для її керівництва. Партія - це ми, а не одна особа. Голос - демократія, а не авторитаризм.” - йдеться в більшості заяв.

“У нас є багато запитань, і ми хочемо почути на них відповіді” - наголошують у своїх заявах представники осередків. 

“На деяких представників осередків почався тиск з боку керівництва фракції та партії, - заявляє народна депутатки Устінова Олександра. - Так, їм погрожують втратою мандата, тобто застосування так званого “імперативного” мандата до депутатів вже цієї осені, коли це стане можливо”, - заявила вона.

Нагадаємо, вчора половина народних депутатів із фракції “Голос” у парламенті також вийшли зі спільною заявою, де засудили дії керівництва партії. Нардепи закликають провести демократичний з’їзд, внести зміни до Статуту та переобрати керівництво партії. 

Документ підписали народні депутати Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанишина, Олександра Устінова, Володимир Цабаль, Андрій Шараськін, Ярослав Юрчишин. Раніше Ярослав Юрчишин заявив, що керівництво політичної партії "Голос" попередило шістьох членів про можливе виключення зі складу політсили.

Партію "Голос" очолює Кіра Рудик, а однойменну фракцію - Ярослав Железняк.

Облрада передумала віддавати на аукціоні своє приміщення у Львові політичним партіям

На заході України газет мало, а на сході переважають російськомовні видання

Кошулинський програє Вірастюку на Івано-Франківщині, - ЦВК

dailylviv.com

До теми

20:51 22 травня 2022 р.

Американський розвідник, який виконував спецзавдання в Іраку і Афганістані, прибув на Львівщину

У межах свого перебування в Україні Львівщину відвідав Брет Веліковіч – службовець розвідки США, офіцер спецпризначення, експерт з військових дронів.

Рубрика: Політика

15:13 22 травня 2022 р.

Уперше за два місяці зафіксовано рух Іскандерів до кордону з Україною

Незважаючи на те, що більшість військ ЗС РФ відступили з київського напрямку ще на початку квітні, у Білорусі досі частково залишаються російські військові та техніка. Крім того, іноді продовжують фіксуватися запуски ракет з Білорусі по Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу