Облрада передумала віддавати на аукціоні своє приміщення у Львові політичним партіям

11:13 30 березня 2021 р.

Управління майном спільної власності Львівської облради 29 березня скасувало аукціон на оренду приміщення для розміщення політичної партії на вул. Винниченка, який мав відбутися на Prozorro. Sale 31 березня.

Стартова ціна оренди становила лише 605 грн за всю площу. Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv

Офіційною причиною скасування є лист комунального підприємства Львівської обласної ради «Технічний нагляд» про використання цих нежитлових приміщень для власних потреб.

Нагадаємо, на аукціоні облрада хотіла визначити орендаря на 5 років для 115,6 кв. метрів на першому поверсі будівлі на вул. Володимира Винниченка, 14-16. Причому, в оренду його віддавали лише для «розміщення політичної партії». А стартова ціна оренди становила 605 грн за всю площу. Аукціон планували провести за методом підвищення ціни, розмір мінімального кроку становив би 6 грн.

Згідно з наказом управління майна спільної власності, на підставі якого приміщення виставляли на аукціон, було звернення лише однієї політичної партії – львівської територіальної організації «Європейської солідарності». Зі своїм запитом вони звернулися до облради 4 березня цього року.

Водночас начальник управління майном спільної власності Львівської облради Сергій Івах пояснював «Наші гроші. Львів», що, крім ЄС, звертались також «Сила і честь». А також він чув, що приміщення хоче орендувати партія «Голос».

Будинок на вул. Винниченка, 14-16 є пам’яткою культурної спадщини та межує з приміщенням, де розміщені Львівська обласна рада та Львіська облдержадміністрація. Балансоутримувачем виставлених на аукціон приміщень є управління майном спільної власності Львівської облради. Ці приміщення наразі без ремонту, тут є водо- і теплопостачання, а також підключена електрика. Керівник управління майном спільної власності Сергій Івах оцінює їх як «у дуже жахливому стані».

ЦВК замінила голову Львівської міської територіальної виборчої комісії

У трьох районах Львівщини відбулися місцеві вибори

На заході України газет мало, а на сході переважають російськомовні видання

Королівський полк кінної артилерії Канади покинув Львівщину

 

dailylviv.com

До теми

21:47 25 травня 2022 р.

Дмитро Кулеба звинуватив НАТО в бездіяльності перед обличчям російського вторгнення в Україну

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звинуватив НАТО в тому, що альянс «буквально нічого не робить» перед обличчям російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу