СБУ заарештовує завербованих до російської спецшколи терористів і диверсантів (відео)

15:30 28 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: sbu.gov.ua

Про це повідомляє в середу прес-центр Служби безпеки України.


Відео: Служба безпеки України

Прес-центр Служби безпеки України розповідає сьогодні, 28 травня, в повідомленні «СБУ затримала 8 осіб, що їхали до Москви до тренувального табору бойовиків (відео)»:

«Служба безпеки України припинила спробу російських спецслужб завербувати громадян з числа мешканців Одещини для вчинення терористичних та диверсійних актів на території Донецької області та м. Одеси. Майбутні диверсанти планували виїхати до Москви, для проходження відповідної підготовки в одній із законспірованих спецшкіл ГРУ ГШ МО РФ.

Диверсійною групою керував 45-річний громадянин України «Д» – колишній майор ВДВ, інструктор парашутної підготовки. Більшість учасники терористичної групи раніше проходили службу в спецпідрозділах збройних сил.

Під час підготовки до поїздки зловмисники дотримувались заходів суворої конспірації: використовували псевдоніми та розділялися на групи. Після проходження навчання кожному члену групи було обіцяно щомісячну винагороду – 1000 доларів США та окремі «преміальні» по закінченні.

27 травня ц.р. співробітники СБУ затримали 8-х диверсантів на Одеському залізничному вокзалі, у тому числі і їхнього координатора «Д». Тривають оперативно-слідчі дії».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини