Самооборона пікетувала у Львові прокуратуру й приймала вітання (відео)

18:12 14 лютого 2014 р.

Дівчата адресували їй з нагоди Дня всіх закоханих свої жовто-блакитні серця.

Сьогодні, 14 лютого, у Львові активісти Самооборони пікетували прокуратуру міста, вимагаючи зупинити кримінальне провадження проти них. Протестувальники наголосили при цьому, що вони – виключно мирне формування, створене для захисту жителів міста, охорони порядку та мирних протестувальників.

Своєю чергою, активістки висловили у День всіх закоханих підтримку чоловікам із самооборони. Дівчата тримали у руках жовто-блакитні серця або ж плакати: «Самооборона моя охорона» та «Найкращі хлопці в самообороні».

Цю акцію, як повідомляє в п’ятницю «iPress.ua», організували активістки із волонтерської групи «Свої» та Львівської жіночої сотні. 

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині розпочато кримінальне провадження за створення незаконних воєнізованих формувань, а Львівська прокуратура оскаржує створення «Муніципальної дружини – народної самооборони».


Відео: zik.ua

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу