Самооборона Майдану стане Всеукраїнською (відео)

20:58 9 лютого 2014 р.


Фото: radiosvoboda.org

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив у неділю, що таке рішення прийнято Штабом національного спротиву.

Під час Народного Віче в неділю Олександр Турчинов, який є також координатором Штабу національного спротиву, повідомив сьогодні, 9 лютого, що той доручив створювати загони в усіх районах та містах країни – щоб, за його словами, «захистити людей від бандитів, захистити майно, життя людей, Україну та наш конституційний лад». Він пояснив: «У Києві ночами палають машини наших активістів, в регіонах і у столиці– вбивають, викрадають людей. Хто захистить громадян? Міліція? Може, Беркут? Нас можемо захистити тільки ми самі. Самооборона Майдану – це гвардія, яку влада боїться у першу чергу. І ця гвардія має бути скрізь».

Турчинов також звернувся до мешканців Києва зі закликом: «Мало нам чергувати вночі тут, на Майдані. Щоб вночі наші противники не палили машини, не катували людей, маємо патрулювати всі райони міста. Це стосується усіх міст, усіх районів країни». Керувати формуванням та координацією загонів доручено коменданту Майдану – також народному депутату від ВО «Батьківщина» Андрію Парубію.

Про це повідомляє сьогодні, 9 лютого, «Українська правда». Натомість «Радіо Свобода» інформує:

«Рада самооборони Майдану ухвалила рішення про створення і розширення Всеукраїнської структури самооборони по всій Україні. Новоутворена структура – це понадпартійний рух, що координуватиметься Штабом національного спротиву в Києві. 

Про це повідомив комендант Майдану, депутат від «Батьківщини» Андрій Парубій. За його словами, головними завданнями Всеукраїнської структури самооборони є координація, мобілізація на Київ в разі потреби, а також захист активістів на місцях.

Андрій Парубій розповів також: «Ми бачимо потребу, щоб наші лави виросли з 10-15 тисяч до 30-40 тисяч, які могли б приїхати у Київ і дієво протидіяти режиму. Тому в найближчі дні наші сотники, командири самооборони їдуть в регіони, щоб скоординувати дій всіх підрозділів і сотень самооборони, які вже створені. А там, де ще не створені, створити. Ми виходимо за барикади, бо Майдан – це вся Україна».

Основною базовою структурою самооборони будуть, згруповані по регіонах, сотні (80-150 осіб). Координуватиме їх обласний штаб самооборони у складі керівника, заступника і виконавчого комітету. 

Заступник коменданта самооборони з організаційних питань – Андрій Левус – пояснив: «Самооборона переходить в наступ. Від сьогодні самооборона і є спротивом. Ми готуємо план ненасильницького, але дуже активного спротиву. Ми будемо чинити спротив на місцях корупції, будемо робити дієву люстрацію, будемо вести свою інформаційну війну. У нас буде своя дієва революційна армія. Від сьогодні кожен боєць самооборони не лише охоронець, а й революційний політичний солдат», –

На даний час самооборона налічує 12 тисяч добровольців. У четвер, загони Самооборони Майдану здійснили у Києві похід довкола урядовго квардалу. Свою акцію вони назвали попереджувальною.

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу