Рядові терористи шукають контакти зі силами АТО – щоб злити інформацію про своїх і рятуватися, – експерт

22:17 27 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Reuters

На це звертає увагу керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного Спротиву» Дмитро Тимчук за підсумками 27 травня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів і журналістів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук розпочав у четвер коментувати підсумки 27 травня (на сайті «ІС» та своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook») традиційно для нього – «з поганого:

1. Терористи на Сході України перейшли до найбільш цинічної форми провокацій – користуючись закономірною панікою, яку викликають у мирного населення бойові зіткнення на Донбасі, вимагають від людей терміново «евакуюватися».

Так, «мер» Слов'янська Пономарьов запропонував населенню міста «евакуюватися» до Росії. А для того, щоб ця «приваблива пропозиція» спрацювала, терористи не перший день обстрілюють з мінометів житлові квартали, розповідаючи, що це роблять українські силовики.

Ідея зрозуміла. Вбивство терористами маси людей під час «евакуації» дозволить бойовикам вбити одразу купу зайців.

А саме – звалити провину на сили АТО й дати Путіну аргумент проти дій Києва, спровокувати ще більшу паніку тане дати стабілізувати ситуацію в регіоні. А вийде – організувати й масовий бунт серед населення.

Загалом, будь-якими шляхами жителям Донбасу необхідно доносити: ніяких «евакуацій». Якщо хто й готовий без роздумів розстрілювати мирних жителів, то тільки самі терористи. Але ніяк не силовики.

2. У зоні проведення АТО зникла одна з груп спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

Причому не вперше тут «пропадають» представники ОБСЄ. Вони викликають нездоровий інтерес у терористів.

Будемо сподіватися, що й цього разу вони «знайдуться». І повернуться живими і здоровими.

Панове сепаратисти в силу розумових здібностей чомусь не наздоганяють, що, налаштовуючи проти себе подібним чином міжнародне співтовариство, вганяють ще один цвях у власний труну.

Хоч, можливо, таким чином Путін через них помститися незговірливому Заходу, який підтримує український народ? Цей може.

3. До слова, про Путіна. Він сьогодні вкотре зажадав негайно припинити антитерористичну операцію на Сході України. Це Володимир Володимирович вішав сьогодні на вуха прем'єру Італії Маттео Ренці, розповівши про те, як неправа українська влада.

Цікаво: водночас західна преса повідомила, що трохи раніше Путін худнув і омолоджувався в королівських апартаментах на суперлюксовому курорті в Іспанії за $8 тис. на добу. Тобто в Європу він їздить не тільки розповідати гидоти про Україну, але й з користю для себе, коханого.

Чесно кажучи, Путін міг би схуднути безкоштовно, побігавши на чолі зі своїми шавками на Донбасі від сил АТО. Тим паче, що зграю журавлів він вже в прекрасне далеко водив.

Думаю, і бойовики за ним побігли б – куди-небудь за Урал. Або додому, на Кавказ до Кадирова.

З хорошого:

1. АТО триває. Вчора ми бачили безсумнівний успіх у Донецьку.

На хвилі паніки луганські імператори звинуватили донецьких у боягузтві й оголосили їм війну. Рядові терористи вже шукають контакти з силами АТО, щоб злити інформацію про «колег» і врятувати свої шкури.

Сьогодні сили АТО висунули терористам ультиматум з вимогою негайно скласти зброю. Перетворювати Донбас у повну м'ясорубку силовики не хочуть.

Нинішні активні дії сил АТО – те, чого всі ми так довго чекали від наших силовиків. Хлопці, тільки не видихніться, благаю. Хоч це, радше, прохання не до тих хлопців, які чесно виконують свій обов'язок «на передовій», а до тих дядьків із великими зірками на погонах, які довгі тижні займалися інтелектуальною діяльністю в штабах.

2. Комендант терористів в Маріуполі відзначив відсутність підтримки з боку місцевого населення. Мовляв, «стадо баранів, а не мужики».

Та ні, нешанований. Стадо баранів – це ті, хто під російським прапором носяться по вільній землі, вбиваючи заради чужих інтересів. Розумна людина в ці ігри грати не стане.

3. У Китаї ненав'язливо запропонували заселити Сибір.

Заступник голови КНР Лі Юаньчан, з добрим і ласкавим прищуром, розповів: мовляв, у Росії дофіга землі, але російські баби ніяк не можуть народити потрібну кількість народу. А в Китаї, навпаки, працьовитих людей багато, а з територіями проблеми. Мовляв, давайте влаштуємо взаємовигідний гешефт.

Панк Юаньчан, підказую: Путін сам показав всьому світу рецепт вирішення подібної проблеми. Засилаєте до Сибіру невелику групу до зубів озброєних дуже ввічливих людей – для початку мільйонів тридцять вистачить. А потім розкажете їх місцевим мирним населенням і проводите референдум. Справ – на копійку.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини