Руслана вимагала під Європарламентом санкцій для чиновників (відео)

19:22 21 січня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Співачка прагне, «щоб члени уряду, які наказували бити студентів, були настрашені за свої статки».

Сьогодні, у Брюсселі під стінами Європарламенту провели акцію на підтримку України, у якій взяла участь співачка Руслана. До протестуючих вийшли депутати парламенту з різних країн, яких протестувальники попросили ввести економічні санкції проти українських чиновників, винних у побитті студентів на Євромайдані.

Руслана проінформувала європолітиків та європарламентарів щодо реального стану справ в українській столиці і роз'яснити питання, які є предметом гарячих обговорень в Європі. Зокрема співачка заявила:

«Це дуже важливо, щоб українські політики знали: нам треба допомогу в економічних санкціях, щоб члени уряду, які наказували бити студентів, були настрашені за свої статки, які тримають у Європі. Я також зверталась, щоб санкції були направлені і проти олігархів, які підтримують цю владу, тому що гроші корупційні не можуть утримуватись в європейських банках».

Руслана також повідомила, що хоче ініціювати фінансову перевірку, яка виявить рахунки українських можновладців. Про це повідомляє сьогодні, 21 січня, «ТСН.ua».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу