Росії потрібні свої, регіональні, Майдани, – російський політолог

10:26 5 жовтня 2014 р.


Фото: vosizneias.com

Не можна порівнювати молоду українську державу та недорозвалену квазі-імперію. Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувся в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу(Прес-клуб- ГІТ), заявив Павєл Мезєрін, політолог з Санк-Петербурга, спеціаліст з російсько-українських відносин.

За його словами, не має значення, як називається ця імперія. Але не буде спокою в Європі, поки існує оцей монстр – недорозвалений монстр федерації.
«В Росії не може бути більше ніде ніяких мітингів, крім Москви, бо вони не сприймаються. Тільки коли на регіональному рівні почнуться виступи, коли з’являться регіональні Майдани і на кожному Майдані будуть вимоги свого регіону і з’явиться місцевий патріотизм, тоді можна на щось розраховувати», - вважає політолог.
За його словами, сьогодні всі росіяни, які намагаються опиратися режимові,  ходять під пресом і не можуть прямим текстом сказати: «Смерть Володимира Путіна призведе до такого руху».
«І тільки коли забереться до пекла ця людина, й почнеться поділ його спадщини, коли закінчиться влада силовиків, з котрих Путін за 15 років вибудував таку машину, яка під страхом фізичного насилля тримає залишки цієї імперії, поки нафта коштує 90-100 доларів за барель, і вони можуть собі це дозволити, це буде продовжуватися», - каже Павєл Мєзєрін.
«Єдине, на що нам варто розраховувати, на його думку, що історичні процеси в 20 столітті йдуть набагато швидше, ніж раніше. Тому варто дуже скоро очікувати кончину цієї держави і появу нових вільних держав на європейській території Росії, котра інтегрується в економічну і культурну частину Європи, та – на азіатській його частині, яка інтегрується в економічну і культурну частину Азії, і культурно там залишиться європейською.
Тільки тоді можлива Європа до Владивостока, тільки тоді можливий мир в Європі або навіть у всій Євразії», - каже російський політолог. Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу