Росії потрібні свої, регіональні, Майдани, – російський політолог

10:26 5 жовтня 2014 р.


Фото: vosizneias.com

Не можна порівнювати молоду українську державу та недорозвалену квазі-імперію. Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Санкт-Петербургом на тему «Як зупинити війну Росії проти України?», який відбувся в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу(Прес-клуб- ГІТ), заявив Павєл Мезєрін, політолог з Санк-Петербурга, спеціаліст з російсько-українських відносин.

За його словами, не має значення, як називається ця імперія. Але не буде спокою в Європі, поки існує оцей монстр – недорозвалений монстр федерації.
«В Росії не може бути більше ніде ніяких мітингів, крім Москви, бо вони не сприймаються. Тільки коли на регіональному рівні почнуться виступи, коли з’являться регіональні Майдани і на кожному Майдані будуть вимоги свого регіону і з’явиться місцевий патріотизм, тоді можна на щось розраховувати», - вважає політолог.
За його словами, сьогодні всі росіяни, які намагаються опиратися режимові,  ходять під пресом і не можуть прямим текстом сказати: «Смерть Володимира Путіна призведе до такого руху».
«І тільки коли забереться до пекла ця людина, й почнеться поділ його спадщини, коли закінчиться влада силовиків, з котрих Путін за 15 років вибудував таку машину, яка під страхом фізичного насилля тримає залишки цієї імперії, поки нафта коштує 90-100 доларів за барель, і вони можуть собі це дозволити, це буде продовжуватися», - каже Павєл Мєзєрін.
«Єдине, на що нам варто розраховувати, на його думку, що історичні процеси в 20 столітті йдуть набагато швидше, ніж раніше. Тому варто дуже скоро очікувати кончину цієї держави і появу нових вільних держав на європейській території Росії, котра інтегрується в економічну і культурну частину Європи, та – на азіатській його частині, яка інтегрується в економічну і культурну частину Азії, і культурно там залишиться європейською.
Тільки тоді можлива Європа до Владивостока, тільки тоді можливий мир в Європі або навіть у всій Євразії», - каже російський політолог. Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу