Росіяни наступатимуть на Маріуполь, Волноваху, Курахове, Селидове, Світлодарськ, Попасну, Лутугине й Щастя (аудіо)

09:32 1 вересня 2014 р.


Фото: informnapalm.org

Як повідомив уночі головний редактор проектів «InformNapalm» і «BurkoNews» Роман Бурко, про це йдеться в перехопленій розмові рашистів.

Головний редактор проектів «InformNapalm» і «BurkoNews» Роман Бурко повідомив уночі 1 вересня, що 31 серпня о 23:32 на каналі «Zello-Маріуполь» було зафіксовано, за його словами, «вкрай дивне повідомлення», озвучене роботом з аккаунту користувача «GruBat1». «Повідомлення дуже нагадує план дії рашистських військ на найближчу добу-дві. Деякі дії, озвучені в плані вже почали втілюватися», – стверджує журналіст. 

«Також такі повідомлення були озвучені ще на кількох каналах Zello. Ми не виключаємо, що це може бути елементом психологічної війни рашистських військ, але також це може бути і попередженням про плани рашистів, яке могла поширити не згідна з діями агресорів людина, посвячена в деталі плану. У будь-якому випадку ігнорувати даний меседж не можна», – зазначив журналіст. «Попереджений – значить захищений».

Відтак наведемо стенограму повідомлення, яку опублікував Роман Бурко: 

«Групою А взяття Маріуполя силами двох бригад не пізніше 03.09, подальша задача – Мангуш, не пізніше 04.09, допоміжний удар силами двох батальйонів при підтримці артилерії в напрямку Волновахи. Допоміжний десант в район Іллічівської [ймовірно - іллічівський район Маріуполя. – Ред.) за підтримки артилерійських катерів. 

Група Б: удар в напрямку міста Курахове силами одного батальйону, його взяття не пізніше 02.09, удар силами одного батальйону в напрямку міста Селидове. Взяття Лідіївки не пізніше 01.09. 

Група Д: удар силами батальйонної тактичної групи з району Єнакієве на Світлодарськ. Силами 1 батальйону удар на Пантелеймонівку, взяття Пантелеймонівки не пізніше 01.09. 

Група Е: удар силами однієї бригади з району Вергулієвки на Світлодарськ, утворення котла в Дебальцево. Не пізніше 03.09 допоміжний удар в район Фащівки силами двох батальйонів і дивізійної артилерії. Допоміжний удар з району Первомайська в напрямку на Попасну. Взяття Попасної не пізніше 02.09. 

Група К. Допоміжний удар в напрямку на місто Лутугине силами двох батальйонних тактичних груп. Його взяття – не пізніше 02.09. Основний удар в напрямку на Щастя силами однієї бригади, взяття Щастя не пізніше 04.09. 

Службі тилу заповнити втрати в районі Ровеньки-Свердловськ внаслідок ракетного удару».

Роман Бурко повідомив це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» і на сайті проектe «InformNapalm».


Відео: Antonio Amoretto

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу