Росія захопила кілька ядерних об’єктів в Криму, – капітан ВМС у Львові | Новини Львова

Росія захопила кілька ядерних об’єктів в Криму, – капітан ВМС у Львові

13:00 14 грудня 2019 р.

  • 0

У Криму зросла кількість військових навчань, які мають не оборонний, а наступальний характер.

Про це 13 грудня у Львові на пресконференції повідомив Тимур Баротов, Народний Герой України, капітан ІІ рангу запасу ВМС України, учасник АТО, голова спілки учасників бойових дій «Асоціації комбатантів».

Він пояснив, що мілітаризація півострова, яка відбувається за час окупації, небезпечна не лише для України, але й для Європи. 9 грудня Генеральна Асамблея ООН схвалила резолюцію, у якій засудила дії Росії щодо мілітаризації Криму. 

- Разом із півостровом Росія захопила і кілька ядерних об’єктів та відновила об’єкти, які не використовували з часів підписання Будапештського меморандуму. Пропаганда і психологічний вплив на дітей віком від чотирьох років відбувається ще з дитячих садків. Вони вивчаюnm російські військові пісні, їм дають іграшкову зброю тощо. Відбувається мобілізація громадян України до збройних сил РФ. Усього було призвано 18 800 осіб. Проти тих, хто ухиляється, порушують кримінальні справи, – каже Тимур Баротов.

За його словами, за час окупації кількість військовослужбовців збільшилася з 12,5 тисячs до 32 тисяч осіб. Кількість танків зросла з 0 до 40, зенітно-ракетних комплексів – з 0 до 16, літаків – з 22 до 122, кораблів – з 26 до 71, підводних човнів – з 1 до 7.

- Зросла і кількість військових навчань, які мають не оборонний, а наступальний характер. Ідеться не про оборону, а про підготовку до наступу. Крим перетворили на військову базу з наступальним характером, – застерігає Тимур Баротов.

Ескендер Барієв, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру, кримськотатарського народу повідомив, що громадян України незаконно етапують в іншу державу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:48 12 серпня 2020 р.

Голова ГО назвав головну помилку влади Львова при створенні ОТГ

Влада Львова зробила помилку, уникаючи спілкування з жителями громад щодо Львівської ОТГ. З цієї причини мешканці Винників, Дублянів, Брюховичів та інших 18-ти населених пунктів, які мають увійти до складу Львівської ОТГ, не розуміють, що на них чекає. Звідси – спротив і несприйняття ситуації.

Рубрика: Політика

22:22 12 серпня 2020 р.

У Львові нагадали, як приєднували до міста Левандівку та Снопків 90 років тому

Якби влада Львова скористалась досвідом приєднання до міста кількох населених пунктів на початку 1930 років, то багатьох нинішніх проблем зі створення Львівської ОТГ не було би. Адже жителі Левандівки, Персенківки, Софіївки і Снопківа зробили свій вибір свідомо і ніхто на них не тиснув.

Рубрика: Політика

17:50 12 серпня 2020 р.

У Львові захопили підприємства, які виконують невідкладні секретні держзамовлення для ЗСУ(відео)

У вихідні на територію львівських підприємств, які залучені до виконання робіт у сфері української оборонної промисловості, увійшла група невідомих осіб, які зняли охорону і взяли контроль над об’єктом.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доля львівських "Карпат"

Рубрика: Спорт

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Львівська ОТГ: проблеми і рішення

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу