Росія захопила кілька ядерних об’єктів в Криму, – капітан ВМС у Львові

13:00 14 грудня 2019 р.

  • 0

У Криму зросла кількість військових навчань, які мають не оборонний, а наступальний характер.

Про це 13 грудня у Львові на пресконференції повідомив Тимур Баротов, Народний Герой України, капітан ІІ рангу запасу ВМС України, учасник АТО, голова спілки учасників бойових дій «Асоціації комбатантів».

Він пояснив, що мілітаризація півострова, яка відбувається за час окупації, небезпечна не лише для України, але й для Європи. 9 грудня Генеральна Асамблея ООН схвалила резолюцію, у якій засудила дії Росії щодо мілітаризації Криму. 

- Разом із півостровом Росія захопила і кілька ядерних об’єктів та відновила об’єкти, які не використовували з часів підписання Будапештського меморандуму. Пропаганда і психологічний вплив на дітей віком від чотирьох років відбувається ще з дитячих садків. Вони вивчаюnm російські військові пісні, їм дають іграшкову зброю тощо. Відбувається мобілізація громадян України до збройних сил РФ. Усього було призвано 18 800 осіб. Проти тих, хто ухиляється, порушують кримінальні справи, – каже Тимур Баротов.

За його словами, за час окупації кількість військовослужбовців збільшилася з 12,5 тисячs до 32 тисяч осіб. Кількість танків зросла з 0 до 40, зенітно-ракетних комплексів – з 0 до 16, літаків – з 22 до 122, кораблів – з 26 до 71, підводних човнів – з 1 до 7.

- Зросла і кількість військових навчань, які мають не оборонний, а наступальний характер. Ідеться не про оборону, а про підготовку до наступу. Крим перетворили на військову базу з наступальним характером, – застерігає Тимур Баротов.

Ескендер Барієв, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру, кримськотатарського народу повідомив, що громадян України незаконно етапують в іншу державу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:48 22 січня 2020 р.

У Львові відбудеться сесія міської ради

У четвер, 22 січня, о 10.00 у залі засідань Шевченківської районної адміністрації Львова на вулиці Липинського (№11) розпочнеться засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

14:00 22 січня 2020 р.

Окупанти перекидають на Донбас військову техніку й боєприпаси, – Міноборони

Російські окупанти використовують неконтрольовані Україною ділянки кордону, зокрема – пункти пропуску «Успенка», «Довжанський» та «Дяково», для постачання на тимчасово окуповану територію боєприпасів, озброєння та військової техніки.

Рубрика: Політика

12:15 22 січня 2020 р.

Керівництво України – проти розведення сил по всій лінії розмежування

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що Україна виступає проти розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі, оскільки це суперечить суті Мінських угод і призведе до заморожування конфлікту, що категорично не влаштовує Україну.

Рубрика: Політика

11:20 22 січня 2020 р.

Заставу на виборах для міського голови Львова можуть зменшити в дев'ять разів

Законотворці пропонують зменшити заставу на місцевих виборах. Про це йдеться у законопроекті № 2769, який зареєстрували 17 січня. Законопроект стосується застав, які платять за реєстрацію кандидати у мери і виборчих списків партій у містах із кількістю виборців понад 90 000 людей.

Рубрика: Політика