Росія продовжує наполягати на виконанні в Україні угоди опонентів Януковича з ним, підписаної 21 лютого

22:50 29 травня 2014 р.


Фото: polit.ru

Міністр закордонних справ РФ Сєргєй Лавров знову згадав її в четвер під час зустрічі з головою МЗС Венесуели.

Прес-служба міністерства закордонних справ Росії зокрема цитує сьогодні, 29 травня, таку заяву його керівника Сєргєя Лаврова під час його зустрічі з головою МЗС Венесуели у Москві: 

«Остання заява з боку київських керівників, на превеликий наш жаль і багатьох наших партнерів, свідчить, що вони хочуть довести до кінця, до якого не зрозуміло, цю так звану антитерористичну операцію. Виходить, що ми не можемо домогтися виконання документів, підписаних 21 лютого і 17 квітня. Простими угодами ми вже справу не зрушимо з мертвої точки. Мабуть, потрібні якісь більш ефективні посередницькі зусилля для припинення насильства, включаючи, насамперед, каральну операцію».

А оскільки 21 лютого в Києві була підписана угода між тодішніми президентом Януковичем і лідерами його опонентів, то Лавров своїми домаганнями, аби ці домовленості виконувалися, намагається повернути Україну в часи, коли нею керував втікач із неї до Росії. Виходить, для цього Кремль і засилає на схід нашої країни «добровольців» у лапках з Кавказу.

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу