Росія перекинула на Донбас колону військової техніки 56-ї окремої десантно-штурмової бригади, – активіст

23:51 10 листопада 2014 р.


Фото: voenpro.ru

Лідер Громадського об'єднання «Права справа» Дмитро Снєгирьов повідомив у понеділок: «Сьогодні, з території Росії (Каменськ-Шахтинський , Ростовська обл) в Україну зайшла колона військової техніки 56-ї окремої десантно-штурмової бригади».

Лідер Громадського об'єднання «Права справа» Дмитро Снєгирьов повідомив у понеділок: «Сьогодні, з території Росії (Каменськ-Шахтинський , Ростовська обл) в Україну зайшла колона військової техніки 56-ї окремої десантно-штурмової бригади. Місце постійної дислокації – м. Камишин (Волгоградська область). Раніше 56-а десантно-штурмова (повітряно-десант) бригада знаходилася в оперативному підпорядкуванні військового округу, але 21 жовтня 2013 увійшла до складу ПДВ ЗС (повітрянодесантних військ збройних сил. – «ЩЛ») Росії. У серпні 1999 р брала участь у бойових діях в Республіці Дагестан і в Чеченській Республіці. Батальйонна тактична група воювала на Північному Кавказі (місце дислокації – Ханкала). У грудні 1999 року підрозділи 56 бригади (в 2009 р. – 56-й гвардійський десантно-штурмовий полк) і ДШМГ ФПС десантно-штурмова маневрена група Федеральної прикордонної служби. – «ЩЛ») прикривали чеченську ділянку російсько-грузинського кордону».

Дмитро Снєгирьов повідомив це сьогодні, 10 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу