Росія перекинула на Донбас колону військової техніки 56-ї окремої десантно-штурмової бригади, – активіст

23:51 10 листопада 2014 р.


Фото: voenpro.ru

Лідер Громадського об'єднання «Права справа» Дмитро Снєгирьов повідомив у понеділок: «Сьогодні, з території Росії (Каменськ-Шахтинський , Ростовська обл) в Україну зайшла колона військової техніки 56-ї окремої десантно-штурмової бригади».

Лідер Громадського об'єднання «Права справа» Дмитро Снєгирьов повідомив у понеділок: «Сьогодні, з території Росії (Каменськ-Шахтинський , Ростовська обл) в Україну зайшла колона військової техніки 56-ї окремої десантно-штурмової бригади. Місце постійної дислокації – м. Камишин (Волгоградська область). Раніше 56-а десантно-штурмова (повітряно-десант) бригада знаходилася в оперативному підпорядкуванні військового округу, але 21 жовтня 2013 увійшла до складу ПДВ ЗС (повітрянодесантних військ збройних сил. – «ЩЛ») Росії. У серпні 1999 р брала участь у бойових діях в Республіці Дагестан і в Чеченській Республіці. Батальйонна тактична група воювала на Північному Кавказі (місце дислокації – Ханкала). У грудні 1999 року підрозділи 56 бригади (в 2009 р. – 56-й гвардійський десантно-штурмовий полк) і ДШМГ ФПС десантно-штурмова маневрена група Федеральної прикордонної служби. – «ЩЛ») прикривали чеченську ділянку російсько-грузинського кордону».

Дмитро Снєгирьов повідомив це сьогодні, 10 листопада, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу